Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez jellemzi a 21....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez jellemzi a 21. századi párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Amikor valaki érdeklődik a magán életemről és szóba kerülnek a párkapcsolatok, szóba hozom azt, hogy nem voltak kapcsolataim, és mintha átalakulnának párkapcsolati tanácsadóvá, pedig nem kérek tanácsokat és nem is szeretem a kéretlen tanácsokat.

Aztán kérdezik az igényeimet, amit elmondok és néha úgy érzem, mintha bűnt követtem volna el ezzel, elvagyok mondva mindenféle szar embernek.

Komolyan a megalkuvás, az érd be valakivel, nincs ló jó a szamár dominál ennyire mostanság? Én mindig azt gondoltam, hogy az az értékes, ha az ember olyannal jön össze, akit szeretni tud és nem olyannal, aki csak van, de nem tartom vonzónak, nem szeretem a közelségét.


2017. dec. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Nekem sem volt párkapcsolatom és mindenki okoskodni akar hogy miért. Pedig egyszerűen nem találtam rá arra, akivel összejönnék.

Nem szabad amúgy megalkudni. Mi értelme lenne a kapcsolat olyannal, aki nem jön be teljesen? Semmi.

2017. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nem az "igényekkel" van a baj, hanem hogy egy álomképet kergetsz. Van egy előre meghatározott kép a fejedben a tökéletes pááról, és ezt kergeted. Pedig az igazi nem ilyen lesz. Valószínűleg az igényeidnek, elvárásaidnak a szöges ellentéte. Ha nem volt még kapcsolatod fogalmad sincs, hogy milyen ember való hozzád. Hiába gondolod, hogy egy félénk, cuki csaj akarsz, ha igazából fél év alatt megunod és baromira irritálni fog. Ha nem volt még kapcsolatod akkor nem szabad úgy hozzáállni, hogy "na nekem ilyen és ilyen nő kell". Nem arról van itt szó, hogy be kell érni kevesebbel, hanem hogy még fogalmad sincsen számodra mi a több és mi a kevesebb. Egy kapcsolatra sosem konkrét embert keresünk. Egyszerűen csak belép valaki az életedbe aki magával ragad. Akkor is ha szöges ellentéte annak, amit elképzeltél.
2017. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kettesnél a pont
2017. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a tökéletességet kergetem, de ezt már nem is tudom hány embernek kellett elmondanom, tudom tökéletes nincs. Viszont van fogalmam arról, hogy milyen nőt keresek, olyat akivel jól kijövök, jókat beszélgetek, vonz a közelsége, vannak közös témáink. Nekem az is fontos, hogy nőként tudjak rá nézni, ami azt jelenti, hogy olyan alap női értékek vannak benne, mint empatikusság, érzelmesség, kedvesség. Ami talán a legfontosabb, hogy ne csak barátnőm legyen, hanem a barátom is. Persze a testi vonzalom is fontos, hogy a szemébe tudjak nézni, szeressem a csókjait az érintéseit, mert ha ezek nincsenek meg akkor nem tudok potenciális partnerre tekinteni rá. Ezekre szoktam megkapni, hogy milyen nagyok az igényeim.

Úgy gondolom ezek nem irreális igények és ha álomképet kergetek szerinted, akkor én nem tehetek arról, hogy ilyen lezűlött társadalom és nincsenek benne ilyen alap értékek.

Tudom, hogy nem lesz tökéletes kapcsolatom és lesznek nekem is neki is hülyeségei, dehát emberek vagyunk mind követünk el hibákat, lesznek konfliktusok is csak nem mindegy, hogy kidobjuk mint egy holmi elhasznált cipőt vagy közösen megjavítjuk.

2017. dec. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!