Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemzi ezt általáno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemzi ezt általánosságban az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Általánosságban elmondhatom h manapság sokkal nehezebb ismerkedni, sajnos sok az irreális levárás a másik nem felé, minden amolyan rapid módon, gyorsan mimnél többet, a hangsúly a szexen van , türelem semmi, empátia semmi, és ez az egész az idősebb korosztályokba is begyűrőződik - sajnos
2016. febr. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a férfiak elvárása semmit sem változott. Küldősre az átlagnak bejön a nők 50-60%-a legalább. Aka majdnem minden második nő megfelel. Ez nem egy nagy rosta, van bőven hely keresgélni a belső értékekben.


Fordítva meg.. azt inkább hagyjuk. Minden nő csak a jó külsejű férfiakra hajt, ha megállapodik valami "rangon" aluli mellett az csak azért van, hogy ne legyen egyedül.

2016. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

többségnél a minél előbbi szex kell. Én nem értem, hogy ebben mi a jó. De nekik ez kell, hát csinálják. Csak engem hagyjanak ki a játszmáikból.


Női elvárásokról amikkel mostanában találkozom, meg nem is fecsérlek szót, mert csak felb..szom magam rajta.

2016. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Érdekes én pont firdutva6látom pedig átlag alatti pasi vagyok és sose volt gond a nőkkel. Viszont a nő ismerősöknél pont fordítva látom
2016. febr. 24. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha annyi pénzem lenne, ahány pasi rámírt/célzást tett nekem azért, hogy ágyba vihessen, nem kéne azon aggódnom, hogy vajon ki meg fogok-e majd élni egy állásból. Pedig még csak nem is vagyok egy bomba csaj, sőt...


Szóval ugyanúgy a férfiakra is érvényes, és undorítónak tartom.

2016. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ezt én sem értem hogyan lehetséges, hogy egy néhány nap vagy jobb esetben hét beszélgetés után egyesek már "járnak" egymással és "boldog kapcsolatban" élnek. Valahogy ezt így tudom elképzelni, hogy: "Hű te is szereted a kutyákat! Nahát én is! Mennyi közös van bennünk!" és már járnak. Nekem valahogy ez az egész dolog a bizalomra épül és ugyebár azt nem könnyű elnyerni. Talán ezért nincs senkim, mert túl lassú vagyok a mai felszínes világhoz.
2016. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!