Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erőlteti a társadalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti a társadalom a párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

8 éve boldog szingli férfi vagyok...

Igen lehet ufó vagyok de azóta jobban érzem magam. Amúgy 36 éves vagyok. Kollégák, ismerősök, család, de még barátok is emiatt nem normálisnak néznek. Mindig mondják mikor lesz egy aranyos barátnőd miért nem ismerkedsz,ideje lenne már család stb.stb......


2017. dec. 6. 08:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert aki egy jó, vagy elfogadható kapcsolatban él, nem érti, te miért nem akarsz ilyenben élni. Na és sok embert, a kapcsolat motivál. Engem és barátaimat sem érdekelt semmi, még egyedül éltünk. Ma legyen enni, hol aludni, holnap az még távol van. Mikor lett párunk, onnantól volt cél, értelme, hogy ketten, hozzunk össze valamit. Mások is így vannak vele. Kocsmákban sok 30-40-es szingli pasit látni, akik dolgoznak mert muszáj és minden cél nélkül ücsörögnek a sörük mellett.
2017. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

Nem erőltetik azt, csak irigyek rád.

Szerinted mi az élet értelme?

2017. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. Ezt sokan feltették már de nem hiszem hogy az egymás iránti függőség lenne az értelme
2017. dec. 6. 08:49
 4/22 A kérdező kommentje:
1. Sok célom van ennek ellenére és szomorú ha társad miatt van az hogy céljaid legyenek....
2017. dec. 6. 08:53
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Az elsővel értek egyet. Akinek jó a párkapcsolata az nem ért téged. De te sem őt. Nem is kell megérteni,csak elfogadni.
2017. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező! Én Veled értek egyet! Az meg állati szánalmas, aki egyedül nem képes célt, meg értelmet találni az életében! Nekem senki ne próbálja meg legitimizálni egy másik embertől való függést! Lehet nem ártana olyan hivatást választani, ami lelkileg is feltölt, nem csak a pénztárcát...

Amúgy azért erőlteti a társadalom, mert csak egy töredékéről mondható el, hogy egészséges önbizalommal, önértékeléssel rendelkezik, a többség pedig a bizonytalanságát igyekszik ezzel kompenzálni, hiszen mi lehetne nagyobb visszaigazolás annál, hogy valaki beengedi a másikat az életébe, de pont azért, mert ő is a saját bizonytalanságát igyekszik ezzel feloldani.

2017. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

#3:

Akkor érettél meg igazán egy párkapcsolatra, ha nem egymás iránti függőségnek véled. Addig jobb egyedül,mindenkinek.

2017. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi hatos, nagyon jól leírtad a lényeget..👍
2017. dec. 6. 09:01
 9/22 Diavolino44 ***** válasza:
Mindenkinek mas az igenye, ha neked nincs igenyed szexre, romantikara, teljesen jo, az, ahogy csinalod.
2017. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A biológiai túlélés záloga az utódnemzés. Az utódnemzés biztonságosabb, ha közösségben élünk. Ez a törzsi közösségek szerveződésének alapja, és ez alakította ki az igényt a "szociális túlélésre", arra, hogy az adott közösség tagjai tudjunk maradni. Ennek a legelemibb eszköze a beilleszkedés, az, hogy nem lógunk ki a sorból, követjük a szokásos mintákat, azt csináljuk, mint mindenki más. Így alakulnak ki a normák és a normák teljesítésének elvárása.


Hát ezért.

2017. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!