Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erőlteti a társadalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti a társadalom a párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

8 éve boldog szingli férfi vagyok...

Igen lehet ufó vagyok de azóta jobban érzem magam. Amúgy 36 éves vagyok. Kollégák, ismerősök, család, de még barátok is emiatt nem normálisnak néznek. Mindig mondják mikor lesz egy aranyos barátnőd miért nem ismerkedsz,ideje lenne már család stb.stb......


2017. dec. 6. 08:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy! Már itt az utolsó hozzászólásod kezdőmondatával nem tudok mit kezdeni! Én egy szóval sem utaltam rá, hogy olyan illúzióim lennének, hogy van párkapcsolatod. Kit érdekel? Csak írod ezeket a terjengős monológokat ki tudja miért, mert nem az alapkonfliktusunkról az biztos. Inkább fejezzük be, biztos igazad van, legyél boldog vele, de kíméljük már meg a kérdezőt a vitánktól, ami érdemben nem tesz hozzá semmit az alapkérdéshez!
2017. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mire föl ez a hangnem?:D Miért próbálsz sértegetni, és hogy jössz te egy másik válaszoló által adott válaszhoz? :)

Nyugi, oké? Pukkancs.

2017. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!