Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jellemzi a nagyon átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemzi a nagyon átlag alatti előnytelen külsejű férfiak ismerkedését párkapcsolatait?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér nagyon alacsony esetleg torz külső stb. Mivel szembesülnek? Mekkora a sikerük? Sok kudarc éri őket? Ha összejön egy kapcsolat nekik akkor azt a kapcsolatot mi jellemzi?
2016. júl. 20. 07:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1. Még csak 22 éves. Az emberek nők értékei változnak
2016. júl. 20. 07:28
 3/27 anonim ***** válasza:
#1 miért nem lettél zsoké? A lovakat imádják a csajok.
2016. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az a kérdező. Én magas vagyok, nem is lehetnék zsoké. Jó külsőm van, nincs problémám az ismerkedéssel. Csak azért linkeltem be, mert pont az előbb olvastam.
2016. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
Én minimálisan vagyok kövér. Azt hiszem, ezt mondják 1:1 aránynak, tehát magasság-100=testtömeg, ami elméletben egyáltalán nem vészes, bár ebből úgy kb. 0 grammnyi az izom. Emellé társul egy férfiatlan arc. El lehet képzelni, hogy mekkora a sikerem. Mondjuk én nem is próbálkozok, mert fölösleges.
2016. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5. Ilyen külső nem vészes szerintem simán találhatsz csinosabb nőket is. Feminin arc sok nőnek bejön ezt tapasztalatból mondom, kezd divat lenni a cuki férfiatlan arc....hidd el
2016. júl. 20. 07:53
 7/27 anonim ***** válasza:

Nincs valahol a neten egy interjú Andy Vajnával a nőügyeiről?


Viccen kívül: nem minden a külső, elég sok előnytelen külsejű férfi él boldog házasságban, Nézz körül a szomszédodban, és ha látsz ilyet, faggasd ki.


Nálunk a hetediken laknak T-ék, együtt vannak vagy 60 éve, és a bácsika nem egy szép pasi, kopasz, alacsony, pocakos. Biztosan nálatok is laknak hasonló párok, kérdezd ki őket.

2016. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

@6

Az 5. vagyok. Az én arcom nem feminin, hanem... tudod, hogy néz ki egy sztereotipikus kocka? Na, az én vagyok, csak pluszban még szemüveggel. Mondjuk utóbbi nem zavar, de tudom, hogy sok nőt igen. Meg kocka se vagyok.


Mindegy, azért köszi.

2016. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8. Három haverom is nagy kocka, pont ilyen külsővel, Jó igaz nem Zimány Linda külsejű csajai vannak, meg nagyon picit ducik (70 kg) de mindnek van aranyos barátnője. ez egyáltalán nem rossz külső, nem ilyenre gondoltam. Nem az ilyen nagyon csinos nőknél kéne próbálkozni.
2016. júl. 20. 08:40
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Tömören összefoglalva az, hogy egyetlen nőnek sem kellenek.
2016. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!