Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy előnytelen külsejű, átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy előnytelen külsejű, átlag alatti férfi interneten vagy élőben ismerkedjen inkább, hol lehet nagyobb sikere?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp élőben!
2015. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol:( 8 millió 365 ezer éves tapasztalat beszél belőlem. Egyébként inkább élőben :)
2015. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Élőben.


Ott ugyanis a stílusoddal tudod egyensúlyozni az előnytelen külsőt (bár ha minimum átlagos vagy, akkor már nincs okod az aggodalomra). Például ha poénos vagy, a lányok szívesen lesznek a társaságodban.


Az internettel az a gond, hogy a lányok szigorúan külső alapján ítélnek. Ha valaki nem tetszik nekik, vissza sem fognak írni. Élőben ez nincs, ott rá vannak kényszerítve, hogy reagáljanak valahogy.

2015. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clark Kent.. ***** válasza:

18:39:


Ha olyan nagy tapasztalatod lenne, már rég nőcsábász lennél :-)

2015. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem élőben!

Annak semmi értelme, mert ott rögtön látszik, hogy néz ki az ember. A lányok viszont alig állnak szóba egy átlag alatti férfivel. Ezt tényleges tapasztalatok alapján állítom. Neten, kép nélkül próbálkozva legalább egy ideig lehet ismerkedni, nagyjából a képcseréig, onnantól ugyanaz a helyzet. Ronda és alacsony férfi egy lánynak sem kell. Nagyon régóta próbálok már barátnőt szerezni, több, mint 1000 kezdeményezésen vagyok túl, ennek nagyobb része sajnos személyes, élő próbálkozás. Nyugodtan kihagyható lépés. Ha az ember alacsony és ocsmány, mint én, akkor még arra is esélytelen, hogy az életben legalább 1 randija legyen. Nekem legalábbis még sosem volt, pedig már 29 vagyok.

2015. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös! Ha nem élőben, mert ott egyből látják az emberen,hogy ronda, de neten sincs értelme, mert képcsere után annyi az egésznek, akkor megint ott vagyunk,hogy sehol. Lehet,hogy hülyeséget mondok,de ez nagyban függ attól is,hogy ki milyen beállítottságú, nekem pl. interneten jobban ment az ismerkedés, képet is küldtem, találkozás is volt, csak hogy élőben egy kuka vagyok, leblokkolok, először nagyon nehezen nyílok meg, innentől pedig,hogy élőben nem nagyon beszélek halott ügy az egész. Élőben talán annyi előnye van, már ha nem olyan az ember mint én, és kimeri nyitni a száját, nagyjából le lehet vágni a szitut a nő reakciójából, arckifejezéséből, stb-ből, hogy van e esély újabb találkozásra, esetleg kapcsolatra. Bocs, ha esetleg nagy baromságokat írtam.
2015. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Pontosan. Ha az ember alacsony és ocsmány, mint én, akkor lényegében sehova sem érhet el, mert egész egyszerűen egy lány sem képes vonzódni egy alacsony és ocsmány férfihoz. Na, ezt jelenti átlag alattinak lenni. Én nem vagyok félénk, szóval élőben is kezdeményezek, de ott azonnal elutasítást kapok. Ezért nem éri meg.
2015. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehol. Előnytelen külsejű férfi egyetlen nőnek se kell.
2015. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ugyanolyan nulla esélye van egy előnytelen külsejű férfinak élőban, mint interneten.
2015. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!