Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jellemzi a nagyon átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemzi a nagyon átlag alatti előnytelen külsejű férfiak ismerkedését párkapcsolatait?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér nagyon alacsony esetleg torz külső stb. Mivel szembesülnek? Mekkora a sikerük? Sok kudarc éri őket? Ha összejön egy kapcsolat nekik akkor azt a kapcsolatot mi jellemzi?
2016. júl. 20. 07:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatukat nem is lehetne jellemezni, mert az esetek túlnyomó többségében el sem jutnak az ismerkedési fázisig sem. Ők azok a tipikus 60-tól kisebb ill. 90-100 kg-tól nagyobb súlyú ronda, jellegtelen arcú pasik, 173-nál kisebb magassággal, akiket a nők szó szerint észre sem vesznek. Ha pedig a másik fél nem fog tudomást venni rólad, akkor elég nehéz lesz eljutni egyáltalán az ismerkedésig. Közülük a realistábbak magányos farkasként élik mindennapjaikat, az optimistábbak (vagy inkább a "szélmalomharcosok") pedig addig próbálkoznak és égetik magukat a folyamatos visszautasításokkal, ameddig nem csorbul drasztikusan az önbizalmuk.
2016. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Amelyik "előnytelen" külsejű férfi nem siránkozik,hanem ráhajt a csajozásra,az talál is magának párt. Ne mondja már nekem senki hogy csak a modell katalógusból kipattant ,tökéletes bmi indexű férfiaknak vannak barátnőik,mert ez hazugság! Ismerek nem egy csóró "tompikát" akinek van csaja. Körbe kéne kicsit nézni. Lehet 10en évesen nem lesz szerencséje és szűz marad 20 éves korig legalább ,de az idő neki dolgozik és majd 25-től felfelé már bőven talál magának párt . Csak ne magamutogató szépségkirálynőkre meg plázapitsákra hajtson,hanem a saját kategóriájában lévőkre.

És tenni is lehet a rossz külső ellen. Egy profi fodrászat, egy márkás cucc ,és a gyúrás egyből dob az illetőn. Ha kövér akkor ne egyen és fogyhat,ha alacsony akkor legyen durván kipattintva ,ennyi a történet.

2016. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#12: Ez sajnos sokkal összetettebb dolog, mint gondolnád.


"Csak ne magamutogató szépségkirálynőkre meg plázapitsákra hajtson,hanem a saját kategóriájában lévőkre"

---

Mi az hogy a saját kategóriájában lévő csajjal ismerkedjen? Fordítsuk meg a dolgot! Egy pöttöm 80-90 kilós nagy orrú, csúnya arcú, pesszimista Brünhilda milyen típusú férfihez illik? Válaszold meg! Tudom, hogy most egy barom leszek, de egy szűz pasinak (meg úgy általában egy férfinak) nem az a célja, hogy feltétlenül barátnője legyen, hanem az, hogy egy testi-lelki kapcsolata legyen. És bármennyire is egy hímsoviniszta bunkónak fogok tűnni, egy átlagos csaj szintjétől lejjebb nem adok le, mert egyszerűen nem tudnék hozzá vonzódni. Ez a csaj pl. nálam bőven álomkategória a testsúlyt tekintve normális keretek között. [link]

Számomra álomkategória, rengeteg pasi számára pedig totál átlagos lány, ami részben igaz is. Ezt a szintet pedig a tízen- , huszonéves csajok túlnyomó többsége bőven megüti.

Ja, és az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem feltétlenül kell a pasinak minden téren totál átlag alattinak lennie (kövér, alacsony és ronda együtt) ahhoz, hogy ne legyen esélye a nőknél. A sok-sok év alatt azt vettem észre, hogy akkora a konkurencia, a választék a pasik között, hogy ha LEGALÁBB EGY előnytelen tulajdonságod van (alacsony vagy, átlag alatti az arcod), akkor drasztikusan lecsökken az esélyed még az átlag csajoknál is. Ez azzal magyarázható, hogy a tök átlagos 180-as, 75 kilós sportos testalkatú, átlagos arcú pasikból is rengeteg van. Szóval még ha én egy átlagnál kicsivel szebb is vagyok, normális személyiségem van és átlagos egzisztenciám, akkor sem lesz esélyem a magasságom miatt, mert rengeteg olyan férfi van, akinek ugyanezek a tulajdonságai megvannak, de mondjuk 180-185 centisek és a nők persze, hogy őket fogják választani. Tehát nekünk pasiknak nem olyan könnyű, mint a nőknek, hogy például:


-Magas vagy? Nem baj! Rengeteg magas pasi szereti a nőies testalkatú, magassarkút viselő hölgyeket.


-Molett vagy? Semmi baj! Egy nő akkor szép, ha van mit rajta fogni. (És ez tényleg nem bullshit, elképesztő sok molett nőt látok jóképű sportos pasival)


-Pici pöttöm csaj vagy? Az sem baj! Ha egy magas pasival együtt sétálsz, az nagyon aranyos és szexi, meg egyébként is vonzóak az alacsony kiscsajok, mert tudnak pipiskedni csókolózás közben.


Az utolsó kérdést fordítsd meg! Mikor hallanál te egy olyan választ egy csajtól, hogy: Bocsi, de a 173/175 alatti pasik jönnek be, mert... Khm. (bárki nyugodtan meg is indokolhatja, ha tudja)


"Ha kövér akkor ne egyen és fogyhat,ha alacsony akkor legyen durván kipattintva"

---

Ezek elképesztően ostoba közhelyek. Főleg a második. Ha egy alacsony pasi (<173) szénné gyúrja magát, akkor nemhogy vonzó nem lesz, de inkább nevetséges. Egy mélynövésű "izomtibi", egy átlagos kinézetű és ízlésű nő pedig ugyanúgy irtózik az ilyen pasitól, mintha szimplán alacsony lenne.

2016. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ha negyed annyit foglalkoznál magad fejlesztésével, mint amennyit foglalkozol a hosszadalmas kifogás gyártással és minden segítő szándékú válasz pontokba szedett megcáfolásával,már rég talán feleséged lenne.. Na de mindegy.


A nőknek könnyebb párt találni, ezt elismerem.A férfiak elnéznek sok mindent hogy puncihoz jussanak. De ha az úgymond magas jóképű pasik elfogytak mert tartós párkapcsolatba léptek ,akkor a többinek egyből ott az esély. Másrészt azt se értem ha neked nem jó a 80 kilós brrünhilda akkor miért várod el a képen linkelt amúgy szép lánytól ,hogy ássa el magát egy kövér vagy alacsony- vézna sráccal,ha 10 ujjára kaphatna átlagost?

Az izomtibiről meg annyit,nem egy kigyúrt 175cm alatti srácot ismerek ,a bőség zavarában vannak nőügyileg.Sőt a legtöbb elég paraszt is ,szóval egyszerre "futtat" több csajt is. Szóval bizony megéri a dolog.De hitesd el magaddal ,hogy nem,ez is egy megoldás a tétlenség magyarázatára.

2016. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
#14 Erre mondják, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar. Én egy kezemen meg tudnám számolni, hány 175 cm alatti fiút/férfit láttam életemben csajjal. Olyat pedig, akinek emellett az arca is ronda, még soha.
2016. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mert nem akarod látni őket,csak ez a baj.Szelektív látás,önigazolásra. Fogod magad kimész hétvégén valami népszerű parkba és lesel ki a fejedből 1 órát. Ha nem látsz 175 alatti csávót egyet se,aki nővel sétál, akkor megeszem a monitorom :D
2016. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Már kezdheted is főzni, hogy ne legyen kemény :)
2016. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

16: Szerintem nyugodtan kezd el enni a monitorod :D Egyszer úgy adódott, hogy egy esküvői kiállításon dolgoztam. A standnál, az egyik oszlopra (ahonnan nem messze a bámészkodó párak megállnak) egy olyan díszt helyeztem el, ami saját magasságom hivatott jelölni. Ehhez képest vizsgáltam azon férfiak magasságát, akik a barátnőjükkel éppen az esküvőt tervezik. 2 nap alatt összesen 436 párt figyeltem meg. Képzeld: egy olyan pár sem volt, amelyiknél a férfi tagja alacsonyabb lett volna, mint én.


Amúgy a kérdésre is válaszolva: tapasztalatból tudom, hogy egy nagyon ronda, alacsony férfinek semmi esélye sincs egy lánynál sem.

2016. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én nyersen eszem a monitort kis kecsöppel.Most példálózhatnék a sok híres sztárral hogy melyik kisnövésű és oda vannak értük a csajok de mindenki kikeresheti magának..Azt nem tudom az esküvős srác mekkora de ha messze átlag alatt van ,akkor nem azért nem látott esküvőn alacsonyabbat mert azoknak nincs feleségük,hanem mert eleve ritka a nála alacsonyabb férfi és abból a kis mintavételből éppen nem akadt horogra egy sem..

Én a saját köreimből tudom,hogy minden kisebb havernak van nője. Mondom : gyúrni kell !! Ha alacsony is vagy ,meg etiop is ,az nem jó ,bár jó dumával az is kompenzálható. Most a pénzességet hagyjuk.

2016. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

No meg ha azt vesszük hogy az alacsonyabbaknak az apja vagy a nagyapja is alacsony volt akkor már megdőlt az egész jól felépített elmélet ,mert akkor csak találnak ők is párt ,hiszen megszületett valahogy. Sőt az a tendencia hogy a fiú magasabb is mint a fater mostanában.

Tudom erre meg az a válasz hogy régenmindenjobbvót :D

Na iszkiri a konditerembe !

2016. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!