Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Néhány hete kipróbáltam az online társkeresést és megismertem egy lányt. Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, minden nap beszélgetünk már más platformokon. Randit is beszéltünk már meg hamarosan aktuális már. Viszont egy nap amikor beléptem az oldalra láttam hogy még mindig feljár elég sűrűn. Nem áll szándékomban feltételezésekbe bocsátkozni, csak picit furcsa ez nekem, bízom benne, hogy nem arról van szó, hogy több vasat tart a tűzbe, mert valahogy nem szeretem az érzést, ha egy vagyok mondjuk a három esélyesből, nem tartom tisztességesnek. Nekem ha valami már így alakul randi szinten, félreteszem a többit.
2017. dec. 9. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha tobb vasat tart a tuzbe mi van? Nem utasithatod ra, hogy ne lepjen fel soha tobbet. Nem vagy te ( meg) neki SENKIJE!
2017. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen bicikli.



f30

2017. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amig nem talalkozol vele szemelyesen, ne eld bele magad semmibe, mert konnyen megegethet sajnos.
2017. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 1#es írja jól, nem vagy még neki senkije még egy két randiig sem. Utána talán.
2017. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem jó érzés, de érthető.

Hogy egy hasonlattal világítsam meg: ha állást keresel, akkor ugye te sem csak egy helyre jelentkezel?

2017. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt róla hogy valakim lenne, hogy parancsolgatnék, megtiltanék bármit is. Nem értem ha itt kérdést tesz fel az ember, miért kell tízből tízszer nekitámadni, nincs jobb dolgotok?

Egyszerűen annyiról van szó, amit már írtam is, jártam már így személyes ismerkedésnél is, és nem tartom fairnek. Ha én megtisztelem annyival a másikat, hogy várok rá, mert nem ér rá hetekig találkozni, visszafele is fair volna ez. De a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy most mekkora szemét vagyok, hanem akkor szerintetek is ezt jelenti ezek szerint, hogy más is van a képben.

2017. dec. 9. 12:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jogos de távolról sem ugyanaz a kettő. Elszomorító, hogy már lassan úgy működik ez, mint a piacon :(
2017. dec. 9. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:

elszomorító nyilván, és itt lehetne oldalakat írni, hogy "bezzeg régen stb.", de értelmetlen. Ez van, ezzel kell együtt élni élőben is, a neten meg még inkább, igyekszik az ember minél jobban kihasználni a lehetőségeket. Ezt nem kell szeretni (én sem teszem), nem kell így eljárni, meg lehet furcsának tartani, de ettől még létező dolog marad.

2017. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várólistája elég sok embernek van, aki neten ismerkedik.Ez az egyik hátránya, hogy nemcsak egyre koncentrál általában az ember... de őszintén, baromi fárasztó dolog több emberrel ismerkedni ugyanabban az időben.Legalábbis nekem az, viszont vannak, akik ezt élvezik.Nem túl jó dolog, de létező jelenség férfiaknál-nőknél egyaránt.Aki így ismerkedik, muszáj belekalkulálnia, hogy egy a jelentkezők közül.Ezen nem tudsz változtatni kérdező.Aki hajlamos a többfelé koncentrálásra, azt nem tudod megváltoztatni.Csak akkor lesz ennek vége, ha te leszel a befutó, vagy talál jobbat tőled.Nem egy bizalomgerjesztő viselkedés, de ez benne van a pakliban.
2017. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, nem csak a netes sajátossága... élőben is koppantam már nagyokat ezen. Pedig ha ezt előre tisztázták volna nekem sem gáz, akkor megyek szépen tovább... Nem magán a jelenségen voltam fennakadva, írom ezt már másodjára. Csak kíváncsi voltam mások tapasztalatára, hogy akkor ez a belépkedés egyenértékű azzal, hogy csak egy jelölt vagyok az xből. De erre megkaptam a választ, köszönöm.
2017. dec. 9. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!