Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet ez? Régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Régebben kb.3-ból 2-nő tetszett, meg megdugtam volna, most hogy "öregszem", már egyre kevesebb van, akit vonzónak találok.

Figyelt kérdés

Mert egyre inkább a hibáikat látom. Főleg mikor megismerem őket közelebbről, aki "messziről" még jól néz ki, szimpatikus, megismerve már nem annyira izgalmas és vonzó. Tényleg jelen pillanatban sok nő vesz körül,

a munkajhelyen is, de egy-kettő van akit úgy tényleg kívánok, a többit meg se dugnám, mert valamiért nem tetszik. Csökken a libidóm?


2017. dec. 9. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább van az, hogy már nincsenek a korodbeliek közt egyedülállóak.
2017. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, mi honnan a fenéből tudhatnánk?

Magadtól kérdezd, ne tőlünk!

Te ismered magad, jobb esetben.


És mégis hány éves vagy? 25?

2017. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy végre felnőttél..
2017. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem az ember izlese valtozik, az evek soran.

14-15 evesen, a nagyon vekony angyalarcu hossz barna haju csajok jottek be.

Most a normal testalaktu, szoke nagy mellu nok.

Amugy nem te vagy az elso akitol ezt hallom, hogy ahogy idosodik, ugy finomodik az izlese, szerintem ez is az oka, hogy azidosebb férfiakat preferaljak a fiatal lanyok, mert mar kialakult egy izlesed.

2017. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt mondod, meg "se" dugnám.

Tehátrégebben "csak" megdugni akartad őket.

Ma már nem tudod figyelmen kívül hagyni a személyiségüket, ennyi.

Régen annyira kívántad a testi közelséget, és az annyira felszínes kapcsolódás volt számodra, hogy nem zavart, mi van mellé.

2017. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-höz kiegészítésnek elmondom, hogy az ujjaimon meg tudom számolni, hány olyan fiú volt életem során, akit kívántam.

Van, akinek ez kezdettől így van, ahogy most neked.

2017. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg az is van, hogy a megdugtam VOLNA nem azonos azzal, amikor tényleg meg is dugod.

Más a valóság, mint ami fejben van.

Lehet, hogy most, hogy valódi lehetőségként állnak előtted a nők, nem kellenek, míg amikor nem is volt rá lehetőséged, hogy megtedd, úgy képzelted, hogy megtennéd.

2017. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ehh, en is regen minden edesseget felfaltam volna, most, hogy oregszem, kialakult az izlesem. Es csak a kedvenceimet eszem mar. En ezt arra fogom, hogy erettebb az izlesem. Szerintem fogd fel te is igy es ne idegeskedj ezen.
2018. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!