Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszett de mégsem jöttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett de mégsem jöttél vele össze?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy, hogy nagyon bejött nektek valaki, de mégse törekedtetek rá, hogy összejöjjetek vele? Mi volt az oka? Később megbántátok?
2017. szept. 9. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
aha volt, azt mondta túl jó vagyok neki, aztán rájöttem h igaza volt, gyenge volt és felelőtlen, kb pelenkás felnőtt nő
2017. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre tetszett,aztán megismertem,hogy milyen valójában.

Vagy történt olyan hogy már kapcsolatban volt.

2017. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában belsőre volt tré, hiába tetszett külsőre. A másik esetben belsőre is rendben volt, de utazgatni akart, meg anyámkínja, engem meg helyhez köt az egyetem, és nem vagyok híve egy távkapcsolatnak, amióta volt hozzá szerencsém.. Volt olyan is, aki idős volt. Tetszett, de ő már családot akart volna, én meg most kezdtem építeni az életem jóformán, és még 8-10 év kell nekem egy gyerekig. Volt olyan is, aki egyszerűen nem kezdeményezett. Kedves volt, jól is nézett ki, de ha egy férfi nem viselkedik velem férfiként, és nincs meg az a kis kémia köztünk, akkor egy idő után nemtelenné válik számomra. Volt olyan is, aki zenész volt. Ez az akkori hülyeségemnek számított, de most is kicsit bennem van, hogy nem szeretem a népszerű embereket. Lógtak rajta a csajok, folyamatosan koncertezni ment, alig ért rá emiatt... Nem akartam belemélyedni. Volt olyan, akivel friss szakításnál ismerkedtem meg. Én meg összetörten nem kezdek kapcsolatot. Nagyjából ennyi.


Megbánni nem bántam meg, nem szoktam utólag sokat dilemmázni az ilyesmin. Akutálisan nem működött, ha meg később egymásra kell találnunk, úgy is fogunk találkozni. Ha nem, hát nem.

2017. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt egy lány akit imádtam. De távolság miatt nem mentem bele mélyebben. Bár mai napig gondolok rá, mert ő tényleg igazán szeretett engem.

De nem jönnék vele össze most se, mert azóta évek teltek el. Talán épp az veszett ki belőlem és belőle is ami anno egymáshoz vonzott minket

2017. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy volt a kor különbség. Én 27 a lány meg 15. Külsőre többen néz ki, de még sem lett volna helyes élni a lehetőséggel. Most úgy gondolom, jól döntöttem, de lehet a halálos ágyamon már nem így lesz :D
2017. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, az volt az oka, hogy tudtam, hogy el fogok utazni messze, úgy meg nem lett volna értelme. Bár az nem igaz, hogy nem törekedtem rá, mert volt vonzalom mindkét részről, de aztán gyorsan rövidre zártuk a dolgot mindkettőnk érdekében.
2017. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,volt és van is.A mai napig tetszik kívül-belül,de már tartjuk a három lépést.Nekem voltak felé érzéseim,láttam rajta,hogy neki is bejövök.Viszont neki már megvan a maga saját kis élete,amit nyilván nem rúgna fel,én meg nem akarok bekavarni.Nem bánom,hogy most így van,mert nem szívesen lennék pótlék,sem második.Persze a környezetünkből páran látják azt a bizonyos közös hullámhosszt,de nem akarok belebonyolódni,és szerintem ő sem.
2017. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen volt. Pont egyik nap döntöttük el, hogy nem folytatjuk az ismerkedést annak ellenére , hogy mindkettőnk részéről megvolt a vonzalom. Az illető külföldre utazik egyetem miatt
2017. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen mert a srác a második randin közölte hogy nincs meg a "szikra" köztünk. Úgyhogy végül én mondtam azt hogy ne szenvedjünk feleslegesen :)
2017. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1, Igen, volt 2, Titok 3, Nem. Az élet valamikor választ ad a "Miért?"-ekre.
2017. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!