Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy csak azért nem tetszett egy lány, mert kicsi volt a melle, és ezért nem jöttél vele össze?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azért nem fog tetszeni egy lány, mert kicsi a melle.
2009. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, még nem voltam így.Komolyan mondom, rosszabbak vagytok már ezzel a mellméretes gondokkal mint mi férfiak az aggódással a farokméretük miatt:D Nem lényeg hogy mekkora a mell.

19/F

2009. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

de lényeg. méghozzá a vonzalom miatt.ha nem tetszik úgy ahogy van, nincs meg az a bizonyos szikra. éppen ezért hülyeség az ,hogy "nem fontos a külső" de igenis az. mindenkinek vannak "elvárásai"


és ezeket az "elvárásokat" a teste diktálja. (azaz ki mire izgul fel)


20/L

2009. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem
2009. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20/L még nem voltál szerelmes?Csak szerinted van így, nekem nem fontosak a külsőségek.:)
2009. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:49


te a pasi farokméretére szoktál izgulni? vagy abba szeretsz bele?

2009. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

örülök fiúk, hogy ezeket írtátok :D

de tényleg. xD

16/L

2009. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nagyobb és kisebb mellű lányok egyaránt tetszenek. Nem ez a fő lényeg. Persze sok esetben egy formás nagyobbat jobban megnéz az ember. De semmiképpen nem ez alapján választ társat egy (normális) ember!

Ami (a külsőből) fontos, amit megnézek: alak (összkép, kb. magasság, súly, kisugárzás), arc (nagyon fontos!), hajviselet(*), mosoly(*), ápoltság(*), esetleg smink, ami tovább szépítheti...

Egy szép mosoly, aranyos arc, szép szempár nagyon sokat jelent! Egy szép, formás comb, formás popsi is sokat jelenthet. A mellek is fontosak, de semmivel sem jobban, mint az összkép, az arc, a mosoly, az ápoltság. Csak egy szempont a sok fontos közül. Mell tekintetében mi a fontos (nekem)? A végletek kerülése méretek esetén (A-nál kisebb lehetőleg ne legyen, meg persze aránytalanul nagy se!). Túl nagy, és lógós ne legyen! Ha feszes, fiatalos, formás, az csak jó lehet, még akkor is, ha kisebb fajta! A tenyérbeillő is pont jó. De a túl nagyok engem speciel nem vonzanak, mert nem lehet a mellétől olyan szorosan hozzábújni a lányhoz, mint egy kisebb vagy közepes mellűhöz. Amúgy meg a túl nagy mell ált. nem olyan feszes, könnyebben megereszkedik. De mint mondtam, összességében nem a mell a fő lényeg!

Egy mondás: "A külső meghódít, a belső megtart!"

2009. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem inkább a nagy zavar mint a kicsi. De tény hogy nem mellméret alapján tetszik meg senki sem.
2009. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kurpi urfi ***** válasza:
Úgy meg nem voltam, hogy azert nem jöttem össze valakivel mert kicsi a melle, úgy viszont igen hogy azert jottem össze mert nagy volt neki. >:)
2009. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!