Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy csak azért nem tetszett egy lány, mert kicsi volt a melle, és ezért nem jöttél vele össze?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igeeen? Nektek ennyire nem fontos?


akkor mindegy ,hogy egy büdös szájú rohadt fogú lány mosolyog rád, vagy egy caribi álom?? ennyire mindegy?


vagy csak ennyire nem vagytok őszinték saját magatokhoz?


Egyébként meg aki azt kérdezte ,hogy a farkára szoktam -e izgulni... hát persze, jó sokan mászkálnak meztelenül, tehát mindenkiről meglehet azonnal állapítani ,hogy mekkora...de egy barom vagy.


én csupán arról beszéltem ,hogy az első dolog amit látsz valakin az a saját külsősége, tehát igenis fontos a megjelenés. És NEM HISZEM EL ,HOGY VALAKINEK NEM SZÁMÍT,MERT VAGY ÍGY VAGY ÚGY MINDENKIT ÉRINT. mindenki szeretne tetszeni a párjának, hogy miért? mert hiúak vagyunk. és erre még jön az ,hogy sokan nem CSAK a párjuknak szeretnének tetszeni, hanem mindenkinek, apának, anyának, a haveroknak ,hogy szép dicséretet kapjon. mindenkinek jól esik ha megdicsérik, ééééés


visszatérve, ha ezért nem tetszik egy lány neki nem elítélendő.


Más más ideálok vannak, mindenkinek más embertípus jön be, de van aki keveri (egyszer pl. szőke duci, máskor meg vörös vékony ) a barátnőket... vagy barátokat.

és én személy szerint nem hiszem el, ha valaki azt mondja nem számít a külső. de igenis.


és voltam már szerelmes, vagyok is... és nem a farkát láttam meg először :P :D


20/L

2009. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

ma 12:08


te meg tanulj meg olvasni. itt nem arról volt szó, hogy nem számít a külső, hanem a mellméretről. és mellméret nem számít.


téged sem a stílusod miatt szeretnek.

2009. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 12:56


pont azért kötöttek belém, mert azt írtam ,hogy számít.


és valaki vagy szándékosan vagy véletlenül félreértelmezte azt a mondatomat ,hogy ki mire izgul fel. ugyanis én arról beszéltem ,hogy amikor valakit megkívánsz, vagy nagyon megtetszik akkor éppen az tetszik meg amit látsz belőle.


szóval neked sem ártana megtanulnod olvasni, mert én arra reagáltam amit írt nekem az a valaki...

2009. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!