Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok! Volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Volt már, hogy nem elsőre tetszett meg valaki, hanem többszöri találkozásra?

Figyelt kérdés
Vagy pedig, hogy Te tetszettél csak meg az adott személynek többedik találkozásra? Vagy mindenképpen első pillantásra szerelem volt csak?
2017. szept. 24. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Belsőre egyértelműen, de volt már olyanra is példa, hogy külsőre is.
2017. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Külsőre eddig mindenki elsőre megtetszett, ahhoz szóba sem kell állni valakivel, hogy eldöntsük, hogy külsőre tetszik e.

A belső az már más, ott kell egy kicsi idő míg megismered a másikat amennyiben nem egy fiatal éretlen, vagy üresfejű személyről van szó.

2017. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan lany, aki koverkent nem tetszett. 4 evvel kesobb lefogyott teljesen es siman elmentem vele randizni.


Tinikent csak a vekony lanyok tetszettek, az igazan vekonyak. Ma viszont mar jobban tetszenek a husisabbak.


Tehat ilyen megtortenhet, de ahhoz valakinek valtoznia kell szerintem.


Belsore viszont sokszor elofordul mindket iranyba. Elsore szimpatikus, majd megismerem es pfehj...illetve elsore nem szimpatizalok vele, de miutan megismertem teljesen megtetszik.

2017. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta több, mint két éve egy pár vagyunk :) Nem minden a külső, éreztem én, hogy valaki különlegeset ismertem meg, nem akartam elegedni ezt a kezdődő valamit csak azért, mert külsőre nem kifejezetten jött be. Később a külsejébe is beleszerettem :)
2017. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt bizony. Egy hölgy,akivel munkán keresztül ismerkedtem meg.Az elején amíg nem beszélgettünk,egy felszínes buta nőnek tűnt,vihogott eszementen a telefonba,sokszor kirakta mindenét a kirakatba... ez volt az első benyomásom róla.

Aztán elkezdtünk beszélgetni,és valójában egy tündéri nő volt,aki okos is,és iszonyatosan tudta hogyan kell nőként viselkedni.

Mint kiderült,aki találkozott vele,minden srác kb. fel akarta szedni őt,mert bizony vonzó volt nagyon. És nem azért,mert sokszor kitette mindenét,hanem mert nőként viselkedett.

Engedte,hogy férfi lehessek mellette,pedig én nem az a tipikus magabiztos férfi vagyok,aki mindenben határozott maximálisan.

És mesélte is a hölgy, hogy naponta 2-3 férfi általában meg akarta ismerni,leszólította őt az utcán is akár.

Pedig baromira nem az a tipikus cicababa típus volt,messze nem.Sőt először nem is tetszett,mert nem szeretem azokat a nőket,akiken tetoválás van pl. De ő rajta az sem zavart,mert megismertem és egy tündéri teremtés volt.

Összejönni nyilván nem tudtam vele,mert akkor is és most is van barátja,haverjaimnak mikor megmutattam,azt mondták rá,semmi extra,ennél sokkal jobb csajok is vannak bőven.

Én meg mondtam nekik,külsőre lehet. De belsőre biztosan nem.

26/F

2017. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen velem, az eredmény mégis semmi sem lett.
2017. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen. A párommal így alakult ki a kapcsolatunk.
2017. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

volt olyan, aki nem volt az ideálom, de aztán megszerettem :)


25f

2017. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam nincs olyan, hogy vki csak később tetszik meg. Akivel eddig közünk volt egymáshoz, az már a legelső talalkozaskor eldől. Az emberben akaratlanul megmozdul valami, ez ösztönös! Nincs idő mérlegelni, okossagokat gyártani, valaki vagy bejön, vagy észre se veszem.

Megszeretni, megismerni viszont több idő.

2017. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. A szememben pl. megszépülnek gyakran azok az emberek, akiket, ha megismerek, látom, hogy csípőből jövő, nem erőltetett, intelligens, de ütős humoruk van, vagy olvasottak (és ehhez képest meg nem okostojások vagy beképzeltek). Ilyen férfit 4-et fel tudok sorolni. Nem azért nem lett belőlük semmi, mert én nem akartam volna, hanem mert ebből 3 a tanárom volt, így etikailag sem lett volna okos húzás, a 4.-nek meg volt valakije.
2017. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!