Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiúval egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval egy hónapja beszélünk messen és már kétszer volt találkozás, és már ki is hívott mégegy találkozásra, akkor mikor tehetjük ki facebookon, hogy in a relationship? Ki kell kitegye először?

Figyelt kérdés
Amúgy még annyi, hogy a második találkozáskor, már megfogta a kezem. Kérlek, ne azt nézzétek, hogy ki akarom írni facebookora, és hogy ezt miért kell, meg minden, hanem hogy szerintetek kitehetem én először, vagy hogy kérdezzem meg tőle, hogy kitehetem-e?

2012. ápr. 2. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
majd ha tisztázzátok, h jártok :)
2012. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy mondja az első. Ezt sokféleképpen megtehetitek, pl. hogy megbeszélitek. Az is jó, ha megvolt a csók vagy szájra puszi inkább, utána egyértelmű minden.

Nincsen kiszabva ki kezdeményezze a párkapcsolatot, ez nem büszkeségi háború. Ha megvolt a csók, az kezdeményezi FB-n a kapcsolatot, aki hamarabb hazaér.. :P

2012. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem tegyél fel neki keresztkérdéseket, amiből le lehet szűrni h kiteheted-e már, vagy kérdezd meg, esetleg ha úgy érzed akár ki is rakhatod
2012. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!