Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan veletek, hogy tetszett egy nő, de még sem léptetek vagy nem akartatok semmit tőle?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az oka?
2017. okt. 26. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felenkseg az oka
2017. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha felénkség akkor mitől? Ha mondjuk sejthetitek, hogy ti is tetszetek neki.
2017. okt. 26. 19:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze. Társkeresőkön csomó ilyen van, aki eléggé jól néz ki, csak miután elolvasom a nagypofájú bemutatkozását, húzom is balra. :)
2017. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. Egyrészt azért, amit a 3. ír, hogy nagyképű, üresfejű, elviselhetetlen, stb. Másrészt azért, mert tudom, hogy nincs esélyem nála.
2017. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felenkseg az onbizalom hianybol fakad, a kudarc elol valo “menekules”, ha nem biztos a sikereben ezert meg sem probalja kategoria. Ezeket a felelmeket korabbi emlekek vagy melyen alvo serelmek okozhatjak, a szuloi neveles csuszhatott felre, mert a kudarc elmenyt nem sikerult nagyvonaluan tudni kezelnie az egyednek. Ha ezt tudja, akkor utolag tudatosan tud valtoztatni, de vert izzadva (szvsz).
2017. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Zarojelben jegyzem meg hogy egy szep lany is lehet felenk. Nekem a mostani parom meselte el kapcsolatunk elejen hogy a baratai azt hittek hogy iszonyat bekepzelt vagyok. Teljesen le voltam dobbenve, tudod miert? Csak azert hittek ezt, mert annyira felenk vagyok/voltam az uj tarsasagban hogy alig szolaltam meg. Ez azota persze valtozott, meg ismerosok kozott beszedes vagyok de idegenek kozott nem. Teljesen ledobbentem, hoy csak azert mert szep vagyok de halk, bekepzeltnek gondolnak. Tehat a szepseg es a felenkseg tarsul nem jossz ki jol belole. Ezzel szemben ha egy csunya lany csendes arrol elhiszik hoy felenk mert miert ne lenne az. Egy szep lany csakis onelegult lehet? Hat nem. :) szoval ha te nem mersz egy szep lany fele nyitni, de o sem, nem biztos hogy azert mert bekepzelt. Zarojel bezarva.
2017. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:
72%
Valami bibi mindig felbukkant, ami miatt már rögtön a legelején behúztam a kéziféket. Lepedékes fogak, retkes körmök, bunkó hangszín, tahó/sznob/egoista/idegbeteg/stb. megnyilvánulás, modortalanság, elszállt ego, kényeskedő, vékony cicahang, folyamatos panaszkodás valakiről/valamiről stb. Elképesztően sok paraméter miatt nem szokott érdekelni a továbbiakban a kiszemelt nő.
2017. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nős, családja van. Egy kis vonzódásért nem fogja felrúgni a tutit. Ennyi.
2017. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert meg tapasztalatlan vagyok, felenk.
2017. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hétköznapi életben ilyen vagyok. Részben félek az elutasítástól.
2017. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!