Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valahol jogosan érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol jogosan érzem hogy életem első csókja és párkapcsolata csak egy "hülyeség" volt?

Figyelt kérdés
Életem első csókja nem olyan volt ahogy elképzeltem 19 évesen ismertem meg az akkori barátnőm,de valahogy nem olyan volt az egész kapcsolat ahogy elképzeltem 2-szer aludtunk együtt mindig gyüglödött csak valahogy tűrtem.Úgy érzem ez az egész egy hülyeség volt ami önbizalom terén megnyomorított,teljesen tapasztalatlanak érzem magam még mindig hiába volt ez már lassan 3 éve.
2017. dec. 8. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokunknak volt a legnagyobb szerelem az első csók vagy kapcsolat. Nekem az első “járásom” 1 napig tartott :D másnap szakítottam. A csók? Hagyjuk. Ettől függetlenül egyébként nem estem kétségbe mert eszembe sem jutott hoy ez baj. Úgy tűnik te romantikus vagy és többet vártál :) erre mondják azt, hogy az élet nem mindig habos torta és atapasztalás néha bizony keserű vagy más mint amit elképzelünk. Semmi értelme elkeseredni, gondolj arra, hogy akit szeretni fogsz és viszont szeretsz, azzal minden csók mézédes lesz ;)
2017. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint sok minden mást, a párkapcsolatot is meg kell tanulni.

Álmodozni lehet, a valóság az más. Az első lépéseket csak az tudja jóvá, széppé tenni, ha rózsaszín ködben úszol. Olyankor, jó minden, de nem azért mert rutinosan, profin csinálod, hanem az őrült szerelemtől. Szerencséd van, mikorra felszáll a köd, akkorra, kb tudod, mit vársz, mit várnak tőled.

Azok szoktak elvérezni, akik előre megálmodják, milyennek kell lenni.

2017. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!