Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány vagy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyTibirka kérdése:

Van olyan lány vagy fiú akinek sose volt barátja/barátnője, aztán elkerült az egyetemre és ott kialakult egy őszinte párkapcsolata viszonylag még az első hónapokban?

Figyelt kérdés
Ha igen irhattok történetet is,én is valami hasonlóban reménykedem 18/F
2016. okt. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne remenykedj :D en is azt hittrm, de vevul egy tok mas kozegben talaltam meg a parom.

De hogy egy sikersztorit is meseljek, egy volt csoporttarsam az elso egyetemi bulin egyedul uldogelt egy padon, leult melle egy srac (egyetimsta csak nem ott, ahol mi voltunk) es beszelgetni kezdtek. Azota is egyutt vannak, ennek mar 3 eve.

2016. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, engem már a fősuli elején megtalált valaki - pedig nem hittem benne. Az már más kérdés, hogy pár hónap után vége lett.
2016. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban jöttem össze a férjemmel (szervező volt) 12 éve, előtte csak 2 futó 1hetes kapcsolatom volt.
2016. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval lehet remenykedni.Lesz elég szingli lány.
2016. okt. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!