Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkapcsolata az első helyen áll mindenek felett?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e olyan férfi, aki a kapcsolatát így éli meg.

Nem arról van szó, hogy semmi mással nem foglalkozhat, de bármikor félredob bármit a kapcsolatért. Pl.: lemondja a haverokat, vagy a meccset nem nézi, ha a szerelme arra kéri, hogy inkább együtt csináljanak valamit.

És mindezt nem kényszerből, hanem önként, mert így tartja természetesnek.


Mese habbal? :D



2016. jún. 28. 19:59
1 2
 1/17 CptTomato ***** válasza:
Amikor van alapvetően ilyen vagyok... bár az együtt csináljunk valamit dolog az nállam a nőtől függ mert nagyon kevés nő szeretné azokat a programokat amiket én.
2016. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LazyJones ***** válasza:
Régebben ilyen voltam, de leszoktam róla. A kapcsolat kompromisszumokról is szól,a másik elfogadásáról, tolerálásáról. Nem egészséges, ha egy pasi (vagy egy csaj btw.) mindent eldob a kapcsolatáért. Meg kellene találni ezek helyett az egyensúlyt, és azokat a dolgokat, amikről megéri néha lemondani, és azokat, amikről nem.
2016. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz a lemondott és a barátnővel közös tevékenységek. Pl ha a magyar válogatott EB-meccsei (ami ugye nagyon ritka esemény) helyett akar a barátnő egy kis random beszélgetést, amit bármikor lehet, az úgy elég nemjó. Eleve milyen barátnő az, akinek nem fontos, hogy a párját mi érdekli..


Szóval az arányokon múlik. Meg lehet oldani ésszerűen, nem végletesen.

2016. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze ez oda-vissza igaz lenne. Nem arról van szó, hogy a pasi egy papucs, aki pattanjon a csajnak, aki meg sz-rik rá.

Ha oda-vissza igaz, akkor eleve mindkét fél kompromisszumkész.

2016. jún. 28. 20:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem ilyen vagyok.
2016. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
biztos van ilyen idióta. punci nagy úr, sokan sok mindenre képesek érte.
2016. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen voltam. Én úgy gondoltam, hogy majd valakivel lehet kialakítani olyan kapcsolatot, hogy mindent együtt élünk meg, rengeteg időt töltünk együtt, elmegyünk sok helyre, mindig az elsők leszünk a másik életében. Szépen hangzik tényleg, de aztán elég csúnyán átvertek, és azóta már nem látom értelmét.
2016. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Van, a megfelelő szakkifejezés erre a papucs.
2016. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem ilyen vagyok, de ha megfelelő lányt találnék, akkor talán ilyenné válnék :D szóval remélem nem találom meg azt a lányt, mert túl nagy változás állna be az életemben :D


Am ismerek több ilyen srácot, de ők megtalálták már azt aki miatt megéri ilyennek lenni :)


23F

2016. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De miért lenne papucs, ha oda vissza megvan az odaadás?
2016. jún. 28. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!