Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkapcsolata az első helyen áll mindenek felett?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e olyan férfi, aki a kapcsolatát így éli meg.

Nem arról van szó, hogy semmi mással nem foglalkozhat, de bármikor félredob bármit a kapcsolatért. Pl.: lemondja a haverokat, vagy a meccset nem nézi, ha a szerelme arra kéri, hogy inkább együtt csináljanak valamit.

És mindezt nem kényszerből, hanem önként, mert így tartja természetesnek.


Mese habbal? :D



2016. jún. 28. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány nagyon ott van lelkileg, agyilag, érzelmileg a toppon, kérnie sem kell, hogy vele legyek sokat. Nem tudom másnál ez hogy működik, de ha van valakim, egy rakás időt vele szeretek tölteni a megfojtás érzete nélkül.
2016. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ha megbeszéltük haverokkal, hogy valamit csinálunk azt nem mondtam le, noha nem sok ilyen volt mert addigra mi már kitaláltuk mit csinálunk, amúgy a halasztható dolgokat simán odébbtoltam.

(Naív voltam kissé, mert azt hittem, hogy ő az "igazi" így más nem is érdekelt..)

2016. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A barátom ilyen nagyjából, és oda-vissza működik, most pl még le is ült velem meccset nézni, mikor a magyarok játszottak, pedig teljesen hidegen hagyja a foci (előre mindig mondta is, hogy majd addig olvas, vagy valami, de végül mindig odaült mellém, és közben beszélgettünk, nézte velem)

Mondjuk az is benne van, hogy ha tudom, hogy már megbeszélte a haverjaival a találkát, akkor komoly indok nélkül nem kérem, hogy mondja le.

2016. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez csak természetes, de sajnos nálam csak második helyen áll, első a család.
2016. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy pasi megnéz egy meccset...vagy valami...nem jelenti azt, hogy nem a nő lenne számára a legfontosabb. De mindenkinek...nőnek, férfinak vannak olyan dolgai, amikről nem akar..és nem is kell lemondani azért, mert a párjára rájött az 5 perc és pont abban az 1-2 órában szeretne vele lenni. Érted? Szóval ha te mennél a kozmetikushoz...szemöldökszedésre, gyantára...ami neked fontos... De a pasid kitalálná, hogy jajj nyuszi, most ne menj már...inkább nézzünk meg egy filmet.. Te mit mondanál? Oké, akkor nézzünk filmet...? Nem lehetne előtte, utána együtt lenni? Miért abban az 1-2 órában kell, mikor valamelyikőtöknek más szórakozása/programja van, ami neki fontos? Miért kellene erről lemondani? Nem ettől függ ki mennyire szereti a másikat...vagy mennyire fontos. Az egészen más kategória, ha segítségre szorulsz..vagy beteg vagy...kórházba kerülsz..stb...és emiatt otthagyja a meccset és minden egyebet. Ez alap.
2016. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod mese habbal, de nézd csak meg fordítva akkor a csaj mondja le a barátnőivel a találkozót a bulikra ne menjen el stb.

ugye rosszul hangzik?

->(tanulság) mindenkinek legyenek saját elfoglaltsági és ne legyen béna hanem álljon ki magáért és azért amit szeret és csinálja

(Nem is értem minek kinek jó ez, hogy mondjunk le az életünkről csak mert a másik ezt akarja)

2016. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Benne volt az önként, de nem tudják egyesek felfogni. De ez is egy válasz, hogy még feltételezni se tudjátok ezt az állapotot. :D

Hát nem baj, azért a remény hal meg utoljára.

2016. jún. 29. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!