Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok tisztes szándékú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok tisztes szándékú nőket a világban?

Figyelt kérdés
Nálam a tisztességes azt jelenti hogy nem jár zülleni nem fogyaszt alkoholt nem tetoválja magát és nem a férfi zsebe alapján választ társat.

#nő #probléma #társkeresés #Tisztes #szándékú
2017. nov. 15. 07:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1-es, 7-es, 8-as válaszokat olvasd végig; értelmezd, amennyiben képes vagy rá. Meg fog változni az életed.
2017. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
A fenébe...31 év kellett hogy megtudjam...züllött vagyok mert van pár tetkóm. :D
2017. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Kiderült, hogy én is züllött vagyok, mert alkalmanként megiszok egy pohár bort... Hát sajnálom. (nem)
2017. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja, ki milyen... Én magam sem fogyasztok alkoholt, tetoválásom sincs, és sosem voltam egy buliba járó típus sem.

Ismerek még bőven hozzám hasonlókat, és velem teljesen ellentétes személyiségűeket is.

Sablon szöveg, de - minden ember más. Mindenkinek más az elvárása. Nem egy adott helyre koncentrálódnak bizonyos embertípusok.


Különben meg attól hogy valakinek van tetoválása, valóban nem számít züllöttnek... Ez is egy önkifejezési forma, ráadásul vannak emberek akiknek kifejezetten jól áll. :)

2017. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor lakhatatlan a világ? Mert úgy nem akarok tovább itt maradni!
2017. nov. 16. 06:20
 16/16 anonim ***** válasza:
A 14-es hozzászóló vagyok. A világ nem lakhatatlan, a negatív tapasztalatoknak nem szabad engedni, nem engedhetjük meg, hogy befolyásolják az ember teljes életét. Aki ilyen miatt nem akar tovább élni, az elég labilis, lelki beteg...
2017. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!