Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nő van még a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van még a mai világban?

Figyelt kérdés
Akiknek egyáltalán nem kell dolgozni, mert a párjuk eltartja őket. Csak háztartást vezetnek, gyereket nevelnek. Az ilyen nőknek lehet teljes, boldog élete vagy ilyen kapcsolatokban ők főleg cselédek, nem partnerek?
2017. szept. 25. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kapásból kettőt is ismerek a közvetlen környezetemből.
2017. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy a te logikád szerint a férfi nem cseléd, aki az idejét a pénzkeresésre áldozza? Nem értem ezt. A munka is munka és a háztartás vezetése, gyereknevelés is. Miért különbözteted meg a kettőt? Nem értem.
2017. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem ismerek ilyet, nem ítélném el, de nekem ez nem lenne elég ahhoz, hogy azt érezzem, vittem valamire, fejlődtem, jobbá tettem a világot.

22/L

2017. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezek a férfiak, akik megtehetik, hogy eltartsák az asszonyt és pár gyereket, általában nem gyártósori munkások. Vagy tévedek?
2017. szept. 25. 11:35
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

#4

Az egyik, akit ismerek, ő egész nap dolgozik, napi 12 órában, sokszor hétvégén is, hogy eltartsa az asszonyát.

2017. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Vannak igen, ez nem cselédség hanem jó érzés hogy kölcsönösen gondoskodhatunk egymásról. Van pasi aki ezt becsüli egy nőben de meg is ad érte mindent. Egyviszonylag gondtalan életet.
2017. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Vannak. Vicces módon náluk nagyobb a rendetlenség/kosz, mint ott ahol dolgozik mindkét fél, és csak a szabadidejükben végzik megosztva a házimunkát. (Viszont nonstop üvölt az RTL2 meg a Paula és Paulina a tévében).
2017. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Van ilyen, de nem mindenki cseled, jomodubb csaladokban jellemzo, hogy legalabb heti egyszer jon takaritono, a no maximum hetkozben elpakolgat, mosogat hogy egy alap rend legyen.
2017. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
En is kettőt
2017. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én csak párról tudok a faluban, ahol élek. Általában elhízottak, elhagyták magukat (még az is, aki nem szült) és a férjeik fűvel-fával csalják őket. Azért a medencés ház meg az évi 3 külföldi nyaralás megvan.
2017. szept. 25. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!