Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nő van még a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van még a mai világban?

Figyelt kérdés
Akiknek egyáltalán nem kell dolgozni, mert a párjuk eltartja őket. Csak háztartást vezetnek, gyereket nevelnek. Az ilyen nőknek lehet teljes, boldog élete vagy ilyen kapcsolatokban ők főleg cselédek, nem partnerek?
2017. szept. 25. 11:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez manapság nem jellemző Magyarországon. Szóval a "sok" nem hinném, hogy találó jelző lenne.
2017. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kerdezo, falun lehet ez van de Budapesten akiket en ismerek, ott altalaban mindket fel ad is magara, szellemileg is rendben vannak, ha csal is valaki valakit, az nem nyilvanos, es mint irtam, takaritonojuk van, nem cseled a no. Mondjuk az, hogy egyaltalan ne dolgozzon semmit a no, ritka, itt altalaban ha mast nem is, de a parjuk vallalkozasaban segitenek ezt-azt, de nem a penz miatt, hanem mert rohadt unalmas lehet azert az egvilagon semmit nem csinalni.
2017. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Környezetemben 1 ilyet ismerek, pesten.

N23

2017. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekem álmom, hogy főzhessek nem félkész kaját, süthessek, gondozhassam a konyhakertet, vásároljak és néha szomszédoljak. Este pedig csak a férjem és a gyerekek.

Nekem a növénygondozás és a főzés a hivatásom, és nem vágyam, hogy heti 40 óra robotolás és az utazások után legyen ott a házimunka, a család, a párkapcsolat, majd esetleg hat óra alvásra idő.



24 L

2017. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 érdekel0 ***** válasza:
100%

Én többet is ismerek és boldognak látszik a párkapcsolatuk.

A többsége fiatal,gyerekek vannak,apuka meg Ausztriába jár át dolgozni.

Az idősebb generációnál,akit jobban ismerek a férj azt vallja,hogy ő megteremti az anyagiakat,a felesége meg az otthon,de tényleg 1000%osan.Becsüli és tiszteli érte a feleségét.

Rossz,csalós példát nem látok.

Inkább ott,ahol a napi robottól kikészülnek a párok,szülők és még így is szűk a költségvetés.

2017. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet ismerek, bár ő is dolgozgat alkalmanként, meg minden délelőtt dolgozik a férj vállalkozásában...

Ők így boldogok, és nem cseléd a nő.

2017. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok hülye kérdés? Ez ma már a második ilyen. Virágzik az irigység. Én nem szeretem amikor bármelyik oldalt is leszólják. Mindkettő felé megvan az a pár irigy ember... Ettől nem lesz előrébb az élete senkinek. :D Miért lenne cseléd? Ez nem ettől függ. :/
2017. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 EvaSz86 válasza:
100%
Párom dolgozik, én pedig itthon vagyok. Nincs takarítónő. Reggel előbb kelek, mint ő mert már így szoktam meg, reggelit készítek, mindennap friss ebéd, friss vacsora, a ház tiszta, van időm mosni és vasalni, nem szaladvást kell elvégezni a házimunkát, mint mondjuk anyukámnak, aki napi 10 órát dolgozik plusz 2 óra bejárás a melóba, és már semmihez sincs kedve, mikor hazaér...érthető módon. Van időm magamra, van időm olvasni, hétvégén kimozdulunk, nem kell nagy dologra gondolni, pl. elmegyünk pizzázni. Vasárnap délutánt a szabadban töltjük a kutyákkal. És nem csal meg. Ő értékeli, hogy egy tiszta házba érkezik meg munka után, frissen készült ennivaló várja, és ettől függetlenül még segít is az asztalt leszedni, akár mosogatni is...szóval nem érzem magam cselédnek...ezeket a dolgokat akkor is megtenném, ha egyedül lennék, akkor is megtettem, amikor még egyedül voltam, munka mellett. A "csak háztartást vezet"- kategóriás kommentek azért zavaróak, mert azért az nem is olyan egyszerű. Hogy lehet-e "teljes, boldog élete"? Én boldog vagyok, mindenre van időm, nem rohanásban telik a napom. Mikor hazaér az estéket együtt töltjük, vagy ismerősökkel, családdal. Ettől függetlenül, van időm találkozni a barátokkal, hétközben sem vagyok bezárva a házba. Azért ne legyetek ennyire lenézőek azokkal a nőkkel szemben, akik otthon vannak. Nem mindegyik trehány, túlsúlyos nem törődöm nő...szerintem ez nem is ettől függ. Ha valaki igényli, hogy tiszta legyen a környezete, akkor is takarítani fog, ha éjjel ér haza a munkából. Szerintem sokkal inkább azok a nők érzik magukat cselédnek, akik ugyanannyit dolgoznak, mint a férj, aztán mikor hazaérnek a munkából, minden segítség nelkül ki kell szolgálni a férjüket.
2017. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17.: pedig sajnos sok féefi cselédnek nézi a párhát, ezt nem irigységből írjuk. Sok pasikának büdös az otthoni munka mert 30 éves korukig az anyjuk a seggüket is kitörölte otthon
2017. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19: Érdekes, az én férjem tanult, sokat keres és még a szarabb napjaimon is megbecsül. Nem csal, imádjuk egymást. Igazi királynő vagyok mellette. Mindennek az a titka, hogy nem egy idegenhez mentem hozzá és nem önbecsapással - mint sokan teszik. A hülyeséget nem kell sajnálni... Hiába kárognak sokan, én a szar kapcsolatokban mindig azt látom, hogy panaszkodik az egyik fél, aztán amikor a sok nyelés után még őt dobják ki, azért CSODÁLKOZIK... Tudod, ezeknek a dolgoknak van előjele. Aki ebben él, az okkal él benne - és még csak anyagi helyzettől sem függ.
2017. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!