Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban csak azzal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban csak azzal és csak akkor tartható fenn egy kapcsolat, ha mindennap megyünk valahová?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a mai világban egyszerűen csak az tudja fenntartani a kapcsolatot, attól jó egy kapcsolat, ha mindennap vagy is minél gyakrabban megyünk el pl. kirándulni vagy étterembe. Egyszerűen azt érzem, hogy a mai világban nem elég az ha együtt vagyunk, ha egymás mellett lehetünk. Úgy érzem az lett az elvárás, hogy mindennap kell valamit csinálni, amitől színes lesz a kapcsolat. Ez régen is így volt? Az egyértelmű számomra, hogy kellenek a közös programok, de egy átlagos hétköznap már túlságosan szürkévé teszi a kapcsolatot? Azt is megfigyeltem, hogy hiába járnak el a párok annyi helyre, ennek ellenér még sem ismerik egymást... Minden csak arról szól, hogy a haveroknak, munkatársaknak másnap eltudjuk mesélni, hogy hol-merre jártunk. Azt is észrevettem, hogy egy alakuló kapcsolatban a négy fal között, mondjuk egy szép őszi estén, nem is tud egymással mit kezdeni egy fiatal pár. Csak az éltet egy kapcsolatot ha eljárunk valahová? Mivel lehet színessé tenni a kapcsolatot?
2017. szept. 4. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolatban lévő két ember jellemétől és igényeitől függ. Van, akik remekül elvegetál semmittevésben, más meg pörög, mint a felhúzott búgócsiga.


Egyébként én majdnem minden nap megyek valahova, hétköznap dolgozni, hétvégén meg bevásárolni... :-D Ezek akkor is megvannak, ha épp más programom nincs.

2017. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Nem, nem csak azzal tartható fenn. Akinek mégis az nem vágyik egy valódi kapcsolatra. A szürke hétköznapokat is színessé lehet varázsolni, sőt ha azzal vagy akit szeretsz már csak attól is azzá válik, hogy együtt vagytok. Közös programok kellenek, hogy legyenek közös élmények, de nem minden nap szükséges. Akik pedig nem tudnak egymással mit kezdeni egy őszi estén, azok nem egymáshoz valóak.
2017. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég ha a párommal otthon összebújva tv-t nézünk, beszélgetünk... én nem várnám el, hogy mindennap menjünk valahova. Hétvégente összejövünk barátokkal. Néha hétköznap is. Főzünk beszélgetünk van hogy buli alakul belőle és bőven elég.. szórakozóhelyre pl alig járunk. Kirándulni nem nagyon szeret inkább akkor vadászik vagy motorozgatunk. De van elég munka is úgyhogy bele se férne hogy minden nap menjünk ide vagy oda. Így is nagyon jó :)
2017. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

"Azt is észrevettem, hogy egy alakuló kapcsolatban a négy fal között, mondjuk egy szép őszi estén, nem is tud egymással mit kezdeni egy fiatal pár. "


Szóval te ott álltál rengeteg alakuló kapcsolatnál a sarokban és nézted, hogy mi történik?


"Azt is megfigyeltem, hogy hiába járnak el a párok annyi helyre, ennek ellenér még sem ismerik egymást... Minden csak arról szól, hogy a haveroknak, munkatársaknak másnap eltudjuk mesélni, hogy hol-merre jártunk."


Ez hülyeség.



"Mivel lehet színessé tenni a kapcsolatot?"


Nagyon sok szép dologgal színessé lehet tenni egy kapcsolatot és sokszor ezek a dolgok még csak pénzbe sem kerülnek csak pusztán odafigyelés és odaadás szűkséges a másik fél felé. Apró dolgokkal is nagy örömöt lehet okozni annak akit szeretsz.

2017. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága, 30 éve jobban így volt, nem a gép előtt ültem az emberek, hanem mindig mentek.
2017. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En van, hogy egyedul ha olyan kedvem van elmegyek setallni "felfedezni" dolgokat csak ugy, ha a varosba mar minden lattam akkor beulok kocsiba es meg messzebb megyek. Ha csak tudok talalkozok baratokkal, ismerosokkel. En tipikus olyan tipus vagyok aki mindig csak menne menne menne, mindegy hova igazabol. Akkor vagyok boldog ha zajlik az elet, van tennivalo. En ilyen vagyok, 500 eve biztos felfedezo lettem volna. A baratnom ennek az ellentete, otthonulos. Hat vannak is konfliktusok de mar megszoktuk. Illetve o szokta meg. Neha jo otthon lenni NEHA, de ket nap egymas utan nekem mar halal. Es ez nem divat vagy elvaras, szerintem amirol te beszelsz max felszines divat erdekkapcsolat, ahol a ket fel nem is igazan kivancsi egymasra. En pl tudom mit lehet kezdeni a negy fal kozt egy oszi esten ehemmm ;))
2017. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem mindennap, de akinek pl. nincsenek barátai és a munkahely-otthon szakasz közötti ingázásból áll az élete, az mégis mit vár reálisan társkeresés terén?
2017. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, fontos a kirándulás, közös programok, stb., de azért az gáz, ha egy pár otthon, "nem tud mit kezdeni egymással".
2017. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értek egyet. Pl mi sem igényeljük a párommal, hogy minden nap menjünk valahova. Tökéletesen megfelel otthon lenni, és ha ráérünk, pl csak összebújva beszélgetni.
2017. szept. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
értem mit akarsz mondani, sokmindenben igazad van, de ne felejtsd el h egymásnak kell h érték legyetek..minőségi időt bárhol lehet tölteni együtt
2017. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!