Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek még lehet a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet a mai világban szerenáddal hódítani?

Figyelt kérdés
Persze nem hamis kornyikálással, gitár kiséretével. 20F
2017. szept. 27. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Jajj, ne haragudj, nem akarok a lelkedbe gázolni, de ha nekem egy fiú így udvarolna, nem bírnám ki röhögés nélkül... Cuki lenne meg minden, de akkor is nagyon lúzer dolog. Nem bántásképp, de próbálj valahogy máshogy hódítani...


21/L

2017. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Jah :D tényleg lúzerebb dolog mint a társkereső :'D igazad van 1-es.
2017. szept. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként viccet félretéve, magában a szerenád nem elég. Kell egy alap ismeretség a hölggyel, és legalább egy jónak mondható külső. Alapjában véve nem tanácsolom, hogy ezzel nyiss első randin, ez inkább egy 3.-4. randi meglepetés lehet a hölgy részére. Romantikusabb alkatú csajok fogják inkább értékelni, aki kinevet mert elénekled az érzelmeid, az szépen szólva b**sza meg magát ^^
2017. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy, valamennyire nyálas is lehet egy szerenád de bezzeg ha lenne egy BMW.m akkor nem számítana semmim más (tisztelet a kivételnek)
2017. szept. 27. 01:34
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Én romantikus vagyok, de ez már túl nyál. Annyira kellemetlen, mikor csak barátok, barátnők is a verseiket mutogatják, hogy mekkora költők, de mind szar.


Ilyenkor mindenki helyett én égek. Borzasztó az ilyen.

2017. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi nkm ez taszító!


19L

2017. szept. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Imádnám, irulás-pirulás
2017. szept. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon tetszene a páromtól, ha egy rendes muzsikussal egy rendes szerenádra illő nótát elénekelne. Mindig ilyennek képzeltem a tökéletes lánykérést. Persze erre nincs esély, nem vállalja be.

Pedig nem nyálas, inkább tökös dolog, ha egy férfi erre is képes.

2017. szept. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem erről a szerenadrol mindig 4 kalapos mexikói jut eszembe .. gázos és egyáltalán nem eredeti.


Csak abban az esetben inponálna, ha mondjuk régóta, értsd évek óta együtt vagyok a fiúval és egyszer egy unalmas estén, kettesben a konyhában jatszana vmit. De ehhez nem is kell romantikus számnak lennie.

Maga a zeneiseg szexi, ha vki jól tolja, de nagyon bele kell találni, hogy hasson!

2017. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a párom szokott zenélni és énekelni, de ez már kapcsolatban. Ismerkedéskor lehet kicsit túl soknak éreztem volna.
2017. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!