Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek még lehet a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet a mai világban szerenáddal hódítani?

Figyelt kérdés
Persze nem hamis kornyikálással, gitár kiséretével. 20F
2017. szept. 27. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Cuki lett volna, ha nem dobod be a "mindennőnekbmwkell" kártyát. Az olyan kiábrándító. De mi ebből a tanulság? A magukat érző szívűnek beállító fiúk is korlátolt sutyerákok.
2017. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én roppant kellemetlennek érezném hogy az utcában boldog boldogtalan azt hallgatja hogy a pasi akivel még össze se jöttem épp énekelve vall szerelmet.

Azzal viszont egyetértek hogy ha egy pasi tud gitározni és úgy ahogy énekelni is egy főzés alkalmával például mikor kettesben vagyunk meglephet azzal hogy énekel valami szépet gitárral kísérve. Ez kedves gesztus az ha nyilvánosság előtt úgy hogy sok közötök még nincs egymáshoz egy gitárral a kezedben "fellépsz" az inkább ripacsos és túlzó.

2017. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%
Jaj, szóval te is az a típus vagy, aki saját frusztráltságán túl ("minden nőnek bmw-s pasi kell, brühühü") hajlandó volna a lyukra futásért cserébe szerenádozni egyet, és ezért már romantikus meg jófej férfinak gondolja magát.
2017. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jó hangja van és szépen játszik, engem levenne a lábamról ;)
2017. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!