Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vissza lehetne ezzel hódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehetne ezzel hódítani?

Figyelt kérdés

Nagyon jól indult köztünk a kapcsolat,szeretettük egymást, viszont a sok veszekedés miatt megromlott az egész,azt mondta nem érez semmit és hagyjuk abba. Már nem keres,de továbbra is szeretem. Minden nap a fejemben van,nagyon rossz nélküle. Tegnap azonban jött egy váratlan üzenet,hogy szexkapcsolatot akar. Arra gondoltam,ha együtt lennénk,akkor újra belém szeretne és együtt lehetnénk mint egy pár. Mennyi az esélye,hogy így visszahódítom és összejövünk újra? Sosem voltam még így egy fiúval laza kapcsolatban,de érte ezt is megtenném,hátha ezzel helyre jönne a a kapcsolatunk. Elvileg ha nem érez semmit irántam,nem akarna lefeküdni se velem,vagy tévedek? Meggondolja magát majd,vagy ne tegyem ki magam lelki sérülésnek? Csak arra tudok gondolni,hogy újra láthassam:(

L


2017. szept. 10. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pibe az ilyet! Ő nem keres,aztán megaláz azzal,hogy szexkapcsolatot akar? Ne haragudj,de kritikán aluli. Tartsd magad nőnek ahhoz,hogy nem hagyod,hogy a f*rkát beléd törölje,mikor épp unatkozik,amúgy meg nem kellesz neki.

Én is ilyen vagyok,hogy nehezen felejtek és futok mindenki után (sajnos) ,de ennyire nem alacsonyodom le. Sőt, már egyre jobban az van az agyamban,hogy kell a fenének olyan, akiért teperni kell, hódítgatni..

2017. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent, hogy azért a Marok Marcsánál jobb vagy.
2017. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányok legyen már végre önbecsülés és büszkeség bennetek. Írd meg neki hogy te is nagyon vágysz egy jó sexkapcsolatra , de ahoz olyan partnert szoktál választani akivel jó a sex. Ha belédrugnak ne hunyászkodj meg, hanem rúgj vissza az ilyen gyökérnek. (F)
2017. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ki kene noni, hogy hitegesd magad ezzel, hogy majd megszeret, mikozben megdug parszor. Nem fog. Erre jo vagy neki, masra nem. Tovabbi jo almodozast!
2017. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson ilyenbe belemenni! Ezzel te fogsz szenvedni megint, ő meg élvezi a helyzetet és ki fog használni. Ha érzelmei lennének feléd, akkor nem csak szexet akarna és nem azért keresett fel téged mert érez valamit, hanem azért mert nincs más vagy lusta új lyukat fűzni, te pedig könnyű préda vagy hiszen szerelmes vagy akármit meg lehet veled tenni. Még lelkiismeret furdalása sem lesz, hiszen nem ígért semmit. Ne alázd magad és ne könnyítsd meg az ő dolgát.
2017. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!