Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem szánalmas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas és erőltetett ez a kifogás?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe reménytelenül szerelmes vagyok. Ő tud erről, nem viszonozza az érzéseimet, de meg akar tartani barátnak. Nekem ez nem elég, ezért meg akarom szakítani vele a kapcsolatot. Azt mondta, hogy "túlságosan félti a barátságunkat". Itt telt be nálam a pohár, ekkor döntöttem el, hogy inkább nem beszélek vele többet.


A közös barátaink szerint viszont ez hiba. Azt tanácsolják, hogy fogjam fel úgy, hogy többre tart, mint a eddigi pasijait, és inkább megtart barátnak. És amúgy is, idézem őket, "elege van a kapcsolatokból". Ezért akar megtartani, még ha csak barátnak is.


Ez viszont szerintem erőltetett és szánalmas magyarázkodás. Úgy érzem, hogy csak talonba akar tartani, hogy legyen valaki, aki rajong érte, keresi a társaságát és foglalkozik vele. Egészen addig, ameddig nem talál egy pasit, akivel össze is jön. Erre a balfék szerepre viszont nem vagyok hajlandó.



2017. nov. 14. 07:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Csak nehogy ez legyen a vége, a ,,nagy barátságnak":


[link]


Létezhet férfi-nő között barátság, ha abszolút nem jönnek be egymásnak, mindkettőnek stabil párkapcsolata van vagy melegek a felek. De az esetek 80%-ban, már maga a barátság is vonzódásból alakul ki, sokszor ez az ürügy, ,,én csak barátkozni szeretnék" és később több is lesz annál. De ha az egyik fél semmit nem érez, de azért erőlteti a dolgot akkor csak kihasználja, a másik meg aki szerelmes szenved meg szépen tönkre megy idegileg.


Szerintem egy fiú akkor tud igazán tovább lépni egy vissza utasításon, ha nem beszél a lánnyal egy jó darabig. Egy normális lány meg szépen elengedi, nem szenvedteti. Mert az egy srácnak maga a pokol, ha szíve választottját mással látja ölelkezni, csókolózni esetleg a csaj még Vele is beszéli meg szexuális élményeit. Esetleg még végig is nézheti a ,,szerencsés", hogy össze is költözik más pasival. Komolyan, normális az ilyen nő??? :(


Szépen elengedjük a srácot aki nem tetszik, hogy esetleg legyen esélye más csajnál...

2017. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett kiemelni ezt a kérdést? Még nem értettek veled egyet elegen?
2017. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És hogy képzeli ezt a barátkozást? Eddig mit láttál? Szerveztek közös programokat, találkozgattok, vagy csak akkor hív, amikor épp lelki szemetesládára van szüksége?
2017. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ő is érezze rosszul magát legalább egy kicsit, ne csak te. A barátzónánál kevés kegyetlenebb dolog létezik a világon.
2017. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#13 Igazából a kettő együtt. Akkor kezdtünk találkozgatni, amikor szakított az exével, ami annyira fáj neki, hogy a mai napig emlegeti. Szoktunk közös programokat szervezni, sőt, az elmúlt több mint egy évben nagyon sok közös élményünk volt, de ő nem akar közel engedni magához. Én úgy érzem, hogy jól esik neki, hogy törődök vele, és kapóra jövök, hogy nem kell egyedül eljárkálnia, de egy határt nem akar átlépni. Amit nem értek, mert amikor velem van, nekem úgy tűnik, hogy boldog, és hogy jól érzi magát a társaságomban.
2017. nov. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!