Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak a korral jön az kifogás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a korral jön az kifogás?

Figyelt kérdés
Ezzel "utasított" el egy férfi..9 évvel Idősebb nálam..én 20 vagyok...
2017. szept. 17. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nála nem fér bele, ez van. Ebben az életszakaszban nekem sem férne így bele. 25 felett inkább.
2017. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Privátra itt válaszolok:

Azt nem tudom, hogy nála később sem, viszont egy ember miatt éveket várni hülyeség. Nyiss mások felé, nem kell leragadni nála.

2017. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha nagyon bejössz valakinek akkor nem számít a kor. Persze minden nőnek lehet elvárása a korral, a magassággal kapcsolatban de ha oda van érted akkor egyből kútba dobja az elvárásait. Szóval nem mondom, hogy hazudott és kifogás volt de attól még az előző mondatot komolyan gondolom.
2017. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Akkor még baba. Majd felnő, de ez már rád nem fog vonatkozni. Keress normális embert.
2017. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, kifogás - annak is elég gyenge.

100 éve ez volt az ideálisnak gondolt korkülönbség, 15-25 év mondjuk esetleg tényleg lehet problémák forrása.

2017. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem minden pasinak kell egy 20 éves kislány, törődj bele.


képzeld, engem a nők kemény +1 éve különbség miatt sokszor elutasítanak. ez van.

2017. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi az, hogy kifogás? :D ez a megfogalmazás nekem kissé fura. mintha nem lenne joga akár minden magyarázat nélkül nem akarni tőled semmit.

ez pedig már majdnem 10 év. 30 évesen már családot akar az ember és hasonlók. 20 évesen még egyetemre jár az ember.

2017. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!