Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem szánalmas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas és erőltetett ez a kifogás?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe reménytelenül szerelmes vagyok. Ő tud erről, nem viszonozza az érzéseimet, de meg akar tartani barátnak. Nekem ez nem elég, ezért meg akarom szakítani vele a kapcsolatot. Azt mondta, hogy "túlságosan félti a barátságunkat". Itt telt be nálam a pohár, ekkor döntöttem el, hogy inkább nem beszélek vele többet.


A közös barátaink szerint viszont ez hiba. Azt tanácsolják, hogy fogjam fel úgy, hogy többre tart, mint a eddigi pasijait, és inkább megtart barátnak. És amúgy is, idézem őket, "elege van a kapcsolatokból". Ezért akar megtartani, még ha csak barátnak is.


Ez viszont szerintem erőltetett és szánalmas magyarázkodás. Úgy érzem, hogy csak talonba akar tartani, hogy legyen valaki, aki rajong érte, keresi a társaságát és foglalkozik vele. Egészen addig, ameddig nem talál egy pasit, akivel össze is jön. Erre a balfék szerepre viszont nem vagyok hajlandó.



2017. nov. 14. 07:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van. Ha van időd ilyesmivel foglalkozni akkr hajrá.
2017. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, ne foglalkozz vele ki mit mond és kerüld el egy ideig. Oké, hogy szeretné, ha barátok maradnátok, de a saját lelki egészséged is fontos. Márpedig te akkor tudsz könnyebben túllépni rajta, ha egy időre megszakítod vele a kapcsolatot. Szerintem mondd meg, hogy neked most időre van szükséged, és ha sikerült túllépned a dolgon, és újra barátként tekinteni rá, majd keresed. Ebben senki sem találhat kivetni valót.

36N

2017. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is jobb inkább nem beszélni vele, hiszen neked.fájna, ha lenne valakije. Szépen tedd túl magad a lányon.

Esetleg még egy utolsó talira hívd el, hogy letisztázd vele a dolgokat.

Mondd meg neki kerek perec, hogy szerelmes vagy belé. Utána pedig azt, hogy ennek része az is, hogy tiszteletben tartod, hogy ő nem így érez. Esetleg ha gondolod, adj neki esélyt, hogy meggondolja magát. Végül neki is mondd el, hogy neked nem tenne jót, ha továbbra is barátok lennétek. Én szakítottam meg így kapcsolatot emberrel x időre és jó volt.

Nyilván ez már sose lesz olyan, mint volt, de az nem is baj. Hagyd alakulni a dolgokat, ha úgy érzed, akkor majd keresed.

Fontos, hogy értse, ez a döntés rólad szól, nem pedig róla.

2017. nov. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan az van, amit írtál. Úgyhogy szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha minden férfi így tenne, leszállna a csajok ego-ja, és kicsit leszállnának az igényeik is, amit bizony a férfiak gerjesztenek fölfelé, mert csicskulnak.
2017. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Legalább látod, hogy miért akar megtartani. Tegyél rá nay ívből, nem éri meg egy perced sem.
2017. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nah idèn ezt egy csaj velem is eljátszotta. Neki ugyan volt kilátásba valaki, de az külföldön volt. Amíg itthon volt a csaj addig mindig velem lógott, úgy tűnt, nagyon jó barátok vagyunk. Mikor kijutott a hapihoz, akkor szèpen pattintott.


Az ismerősök nekem is mondták, hogy jajj de szuper dolog ez a barátság, azután meg likeolgatták a csaj meg a pasas közös kèpeit Facen mikor tudták nagyon jól, hogy nekem majd megszakad a szívem. Mikor a csajszi pattintott akkor az ismerősök is szèpen ellenem fordultak.


Szval kèrdező, jobban teszed ha koppintod, mert majd az nagyon fog fájni, ha a pasija teszi meg :(

2017. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelek, hogy azért burkolózik a "legyünk barátok" szövegbe, hogy legyen egy ember, aki fényesre törölgeti és simogatja az egóját.


Meg akar tartani? Mintha egy (nem) kívánt terhességről vagy egy örökbefogadott háziállatról lenne szó....

2017. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Kamuuuuuuu.

És még sosem volt barátod, ahogy neki se.

Ilyeneket ne hívjatok már barátságnak. Isten csúfolás.

2017. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Azt tedd, ami neked jo. Ha kinszenvedes a kozeleben lenni, akkor teljesen mindegy, hogy masok mit okoskodnak, mi jar a lany fejeben, egyedul a te erzeseid szamitanak.
2017. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

nekem a párom a legjobb barátom is. más barátokkal nem beszélek mindig, csak amikor éppen olyan kedvem van, nyilván nem is olyan fontosak. szóval ez a többre tart mint a pasijait nekem röhejes. de állítólag tényleg vannak ilyenek, akiknek a barátság fontosabb, mint a szerelme. gondolom azok olyan kapcsolatok is.

ha ebből indulok ki, akkor szerintem is csak talonban akar tartani.

de az is lehet, hogy tényleg szeret veled beszélgetni, de nem vonzódik hozzád. igazából nem vagyunk mi senkik, hogy azt mondjuk hazudik. belőled se a sértettség beszéljen, csak mert visszautasított. ha egy hazug nő volt eddig is, akkor minek szerettél bele, minek akarsz vele lenni?

2017. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!