Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti írnátok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti írnátok vissza olyan férfinek akinek az első reakciója a képcserénél, hogy "hát végül is nem rossz"?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 23:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

9-es válaszolónak egy hatalmas dicséret! :D Sőt, küldök egy online hátbaveregetést is! Felüdülés ilyen válaszokat olvasni, amik ennyire tudják, hogy hogyan működik a férfi-nő kapcsolatok dinamikája.


Kérdező, a 9-esnek minden szava úgy ahogy van IGAZ. Ezeket a módszereket mi férfiak arra használjuk, hogy a saját értékünket nagyobbnak láttassuk a nő szemében, míg a nő saját magát kevesebbnek érezze. Ezen módszerrel érjük el, hogy a nő minket tartson értékesebb félnek, ezáltal kiváltva a nő vonzalmát.


Ne higgy a többi női válaszolónak, akik szerint az volna a helyes férfireakció, hogy áradozni kezd rólad a kép alapján! Ezt csak az egójuk mondatja velük. Azonban mi férfiak már jobban tudjuk. Ami jót tesz a nő egójának, az csökkenti a vonzalmát.


Zárógondolat: fogadok, hogy az illető srác előbb-utóbb meg fog dugni! :D

2017. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan "ló nics,szamár is jó" esete.


Benne vagy a kalapban, de nem vagy az igazi.

2017. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szövegkörnyezettől is függ. Meg hogy neked mi fér bele, tetszik-e amúgy az illető.

Nővéremnek még az udvarláskor beszólt a leendő férje, hogy ő igazából egy magas, nagy mellű nőt képzelt el feleségnek (a tesóm alacsony és nincs nagy melle). Én kivágtam volna azt a férfit, az biztos, ő viszont hozzáment, együtt is vannak. Ki mit vállal és visel el, egyéni dolog.

2017. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#21

Ez szánalmas. Azzal emelni a saját értékedet, hogy a másikat kevesebbnek mutatod? Jaj mennyire kicsi tud lenni sok ember, és mennyire büszke is rá.. :S

2017. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24-es!


Elhiszem, hogy nektek nőknek fáj az igazság, de attól még ez van. Hidd el, ha nem így működne a rendszer, akkor mi se alkalmaznánk ezeket a technikákat. A kérdező is jó példa rá, hogy beválnak ezek a módszerek. Bár nem fogja ide a válaszba kiírni, hogy mi lett az eredménye az ismertségüknek, de én biztos vagyok benne, hogy lesz erotika.

2017. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez csak azt mutatja, hogy sok nő ilyen megalázó helyzetekhez van szoktatva. Én is szenvedtem ilyesmitől, aztán elgondolkodtam, mégis miért érnék én kevesebbet, mint egy férfi. És aki ilyen manipulatív módszerekkel akart felszedni, azt offoltam. Van is rendes párom, aki megbecsül, én is megbecsülöm. Elég szomorú, hogy sokaknak ez az alázós jászmázás rendben van...
2017. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!