Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti írnátok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti írnátok vissza olyan férfinek akinek az első reakciója a képcserénél, hogy "hát végül is nem rossz"?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 23:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát végülis lehet, hogy egy suttyó paraszt.
2017. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
én is már komolyan azon gondolkoztam hogy még egy "ne haragudj de nem vagy a zesetem" is jobban hangzott volna.
2017. nov. 9. 23:37
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mondjuk nem is vagyok lány.
2017. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem írnák.
2017. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
6%
Végül is ha nem rossz akkor jó nem? :D
2017. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm ,de nőknek szólt a kérdés :D
2017. nov. 9. 23:39
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2017. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%
Nem, ez megalázó és erőszaknak minősül. #metoo
2017. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

Most jóarc leszek és férfiként elárulom neked hogy ezt azért írjuk hogy ne érezd magad nyeregbe, mert férfiként én vagyok a főnyeremény, te meg csak a "nem rossz" vagy, ezzel az a cél amit tökéletesen el is ért.

Gondolkozol rajta, foglalkozol vele, ő jár a fejedben, kérdést írsz ki róla... rajta agyalsz, vele foglalkozol. mert érdekes számodra..

ez valójában azt jelenti, hogy bejössz neki, nagyon is, ezért azt akarja hogy ne érezd magad nyeregben. mert ha azt tudatná veled hogy mennyire bejössz neki akkor számodra ő könnyen megkapható lenne, és akkor te lennél a nyeregbe, mert akkor te tudnád, hogy igazából nem nagy izgalom ő meg nem nagy cucc őt megszerezned hiszen bejössz neki a kép alapján. Így meg gondolkozol, agyalsz, kíváncsivá tesz. Felkelti a válasza az érdeklődésedet. Nagyon jól csinálja, mindannyian tudjuk hogy írni fogsz neki vissza mert túl kíváncsi vagy hogy a nem rossz az valójában mit is jelent.


Engem meg most joggal fog minden férfi szétoltani hogy hallottam-e férfi szolidaritásról. Most szépen lelepleztem őt hogy valójában mi is a célja ezzel..

2017. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
Ha nagyon tetszel neki, akkor "jaj, csak a külsőmet látja", ha nem dicsér agyon, akkor "jaj, nem tetszem neki". Ha akarsz kapcsolatot, írj vissza, ha nem, akkor mondd meg neki, hogy bocsika, mégsem akarom kapcsit.
2017. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!