Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti írnátok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti írnátok vissza olyan férfinek akinek az első reakciója a képcserénél, hogy "hát végül is nem rossz"?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 23:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
#10: olyan jol csinalja, hogy lesheti ezek utan a valaszt.
2017. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

#12 kapni fog választ a kérdezőtől... ha nem foglalkoztatná a lányt nem írt volna ki róla kérdést. lehet neked ez nem jön be de a kérdezőt foglalkoztatja, a kérdező gondolkozik, foglalkozik vele, kérdést ír ki róla... elérte a srác hogy ő járjon a lány fejében, rajta gondolkozzon a lány, vele foglalkozzon a lány...


Oké egy bizonyos kor felett az ember már ezeken a gyerekes játszmákon túl van és egyenesen a másik arcába mondjuk 30-40 felett hogy mi van de ők mennyi idősek lehetnek? 20? max 22? lehet még 20 sem...

olyan korosztálynak ezek a játszmák még bejönnek.. amikor titokzatos a másik, amikor nem egyenes a másik..

2017. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%
Naná, miazhogy. Mondjuk ilyesmi nem fog előfordulni, mert nagyon ronda vagyok és senki nem jellemezné úgy a külsőmet, hogy "nem rossz."
2017. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
24%
Én is szoktam ilyet válaszolni a tréfa kedvéért, akkor is, ha a másik tényleg tetszik... Kevésbé visszatetsző nekem is, mintha a másik kb eldurranna egy képtől. Elég gusztustalan számomra, mikor valaki fél órát nyáladzik egy képre.
2017. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
21%

A stílusától függ.


Én odáig lennék, ha valaki nem olyan semmitmondó dolgokat reagálna, hogy szép a szemed, szép a mosolyod, szép vagy. Egyébként ezeket szokták mondani a nem túl kedvükrevaló lányoknak.


Én visszaírnék neki és örülnék, hogy nem egy a sokközül.


Mondjuk a helyedben kerülném, nem illetek össze.

2017. nov. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

Ez pasi nyelven annyit jelent, hogy egy patronnál többet nem érsz. Bocs. :/

Annyira nem jössz be neki, hogy komoly legyen, de szexre párszor igen.

2017. nov. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
hát ez a kérdés végül is nem rossz
2017. nov. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen tetszel neki, így próbálja leplezni tök átlátszó nem is értem kinek nem világos ez?
2017. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%

Ja, visszaírnék: szépen elköszönnék tőle.

Nálam a nem rossznak van egy negatív felhangja: hát izé, nem rossz, de azért még a jótól is távol áll.

Nem, kösz.


22/N

2017. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Vissza annyit, hogy akkor jót beszélgettünk, minden jót kívánnék és csumi.
2017. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!