Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazudok a nőnek, ha titkolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudok a nőnek, ha titkolom, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs orvosilag megállapítva, de elég komoly hangulatingadozásaim vannak. Szerencsére öngyilkos hajlamaim nincsenek. Viszont elég jól tudom mindenki elől titkolni, és nem vagyok az a fajta, aki rátelepül az emberekre.


Ilyen esetben szerintetek etikátlan nem elmondani ismerkedéskor?


2017. nov. 8. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert úgysem tudod örökké titkolni.


Velem főleg peched lenne, ugyanis pszichológus vagyok. :)

2017. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyis eszreveszik majd. Ha nem, akkor meg olyan, mintha nem is lenne.
2017. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudhatod, nem-e ez a nő lesz majd, aki elűzi a borús gondolataidat és véget vet ennek az állapotnak. Semmiképp se mondd el, lehet, hogy az időjárás változása, az ősz okozza(ez amúgy is gyakori), de a lényeg, hogy bizakodva vágj bele az ismerkedésbe.
2017. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látszik, egyrészt. :) Másrészt nagyon lelombozó tud lenni, mikor az első 1-2 randin nagyon jók érzed magad a másikkal, olyan klassz minden, elhiszed, hogy ő is rendben van, mint te, aztán ahogy megnyílik, mintha elvágnák ezt a kis "csodát", nemhogy folytatódna: nem egyszer fordult velem is elő, hogy mikor közelebb kerültünk egymáshoz, a pasi elkezdte rám zúdítani a megoldatlan problémáit és a feldolgozatlan sérelmeit, és hiába szerettem volna segíteni, én nem ezért vagyok, nem ezért ismertem meg, én nem is az én feladatom megoldani. Nem kis nehézségek, mint egy elrontott vizsga, vagy egy nehéz melós nap, hanem mikor úgy minden szar... Rosszul esett nagyon, hogy amíg én a felhők között repestem, mert annyira jó volt együtt, addig ő csak színjátszott, utána meg egy dózisban rám szakadt ez az egész, és hiába voltam optimista meg pozitív, nem bírtam el. Nem bírtam mellette.
2017. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem öngyilkos hajlamom volt. Elmondani szerintem illik az ilyet.
2017. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ráömleszteni senkire. Eleve nem beszélek ezekről a dolgokról. Pláne nem a lánynak, akivel ismerkedem... Megpróbálom magam megoldani a dolgot.
2017. nov. 8. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2017. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor mondd el neki. Vagy otthagy, ami nem baj, mert ebből láthatod, hogy az első nehézségeknél amúgy is lelépett volna, vagy pedig megértő lesz és támogatni fog, ami erősítheti a kapcsolatotokat. Ha viszont nem mondod el, akkor nem elég, hogy hazugsággal kezded a kapcsolatot, még meg sem adod neki az esélyt, hogy bizonyítsa, hogy kitart melletted.


Amúgy meg tényleg feltétlenül menj el orvoshoz, mert nem attól leszel erős, hogy el tudod fojtani az érzelmeidet. Ezzel csak mindent rosszabbá teszel magad számára is meg a későbbi családod számára is, mert elvágod magad a gyógyulás lehetőségétől.

2017. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos látszik. Nekem is olyan a stílusom élőben (külsőm nem), mint a "The Big Bang Theory" c. sorozatból Stewart-nak.
2017. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, etikátlan, erkölcstelen eltitkolni. 16 évig szoptam egy ilyen miatt. Feleségül vettem, aztán jöttek a problémák de nem hagytam el mert a feleségem volt. Lehet ha elmondja akkor is vele maradok, de így átverve érzem magam.
2017. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!