Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi vagy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi vagy nő, aki sosem emésztette meg (évek után sem) igazán, hogy elhagyta (vagy meg is csalta) a volt párja? Én 2 hónapos kapcsolat után férfiként, az eltelt 10 hónapban még mindig depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
Pedig megcsalt és úgy hagyott el a lány. De egyszerűen annyira hiányzik, azt hittem ő életem párja. Beleéltem magam. Soha annyira nem szerettem nőt (pedig 8.5 évvel fiatalabb volt). Voltak azelőtt párkapcsolataim (azóta nőre nézni nem tudok), de nem viselt meg ennyire még szakítás. Hamar, 1-2 hónap alatt túltettem magam rajta. De ezen nem tudom. Mindent elvágott, nem tudok róla semmit hónapok óta. Letiltott mindenhonnan, ismerősei nem árulnak el semmit róla. Szóval ez van. Heti rendszerességgel rám tör, a sírás (ez nem férfias, pedig az a majdnem kigyúrt, erős férfi vagyok 31 évesen), néha írok neki sms-t, de nem válaszol. Csak annyit, hogy gyűlöl engem. Én meg úgy vagyok vele, mindkettőnknek jobba lenne, ha fogna egy kést és megölne. Van kiút? Létzene ilyen két hónapos kapcsolat után? Mindenki azt mondja, mást 10-13 éves kapcsolat sem visel meg ennyire és megy tovább. Valami nagyon nagy baj lehet velem.
2017. jún. 20. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Másfél évembe telt. De nálunk az tipikusan az a kapcsolat volt, ahol én felkeltem neki suli előtt sütni reggelit, direkt elé mentem (nem laktunk együtt) és úgy indultam el végül suliba utána, meg folyamatosan minden aprósággal megleptem, segítettem, ami nyilván önzetlenül ment, egyszerűen az fájt, hogy mindent kipréseltem magamból az utolsó csepp szeretetig is, meglepetésbulit rendeztem neki meg ilyenek... Aztán inkább elment inni valamelyik ostoba ringyó osztálytársnőjével, akinek elvileg volt pasija, gyakorlatilag meg beleült az enyém ölébe és egy közös haverunktól kaptam róla képet, meg összefeküdtek meg volt minden, utána meg elkezdett kavarni az exével, akivel előttem együtt voltak. Visszanézve tudom, mit tudtam volna kivédeni és mit hibázhattam (túlszeretés, rácsimpaszkodás, azt tettem vele, amiről gondoltam, hogy jó neki, nem azt, ami tényleg jó volt neki, nem beszéltünk elég nyíltan és részletesen...) és mi az, ami egyszerűen nem az én hibám, mert bárhogy nézzük, bármilyen rossz ember mellett is köt ki valaki, az az ő döntése, hogy hogyan válik meg tőle. Szóval valahol talán meg tudom érteni az ő oldalát is, de tudom, mi volt méltatlan. Viszont tényleg akkor hagyott ott, azon a napon, mikor minden egy lapon múlott a jövőmmel kapcsolatban (nem lett rossz vége így sem, de nem akartam elhinni, hogy akire feltettem szinte mindent, pont a legnagyobb szükségben hagy cserben) és teljesen kikészültem, hogy nem elég a megalázó, szar érzés és hogy a nőiességem ki lett vágva a kukába, de még meg sem állhatok kicsit megnyugodni, mert teljesíteni kell és koncentrálni minden apróságra...


Nagyon sokáig undorodtam a másik nemtől és magamra sem tudtam szépen gondolni. Nem akartam elhinni, hogy mindennek ellenére valaki ezt csinálja és olyan nők után megy, akikben semmi tartás nem volt már régóta, semmi gerinc, én meg itt vagyok és mindent beleadtam, hogy olyan nő legyek, akire büszke lehet minden szempontból. Rengeteg ideig beszéltem vele, tudnám, miért, még én kértem bocsánatot, de ez már az a rész, amit nem kellett volna. Egyszerűen nem voltam egyben, a részeként kezeltem magam, nem egy önálló emberként, aki igenis az asztalra csaphat és megmondhatja, hogy igenis én többet érek ennél és velem ezt senki nem csinálhatja.


Ez sem volt hosszú kapcsolat, 1 év. Aztán összeszedtem magam, megismertem olyan embereket, akikre érdemesebb figyelni, ő meg legyen boldog, csak ne lássam többet. Mára meg már rendeződtek teljesen a dolgok, úgy gondolom, ez a bukás/megaláztatás is tett hozzám egy kicsit és érettebb lettem tőle... Majd túlleszel rajta szerintem te is, csak keress benne valamit, amiből építkezhetsz.

2017. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Átérzem a sztoridat. Ebbe a kapcsolatba is én tettem többet a rövid idő alatt, annyira megszerettem, hogy bármit megadtam volna neki. Egyszerűen majdnem 9 év az sok, ő még élni akar, pasizni. Csak volt egy annyira kedves, vonzó oldala, meg maga egy gyönyörű nő volt. Azóta hetente rám jön a magányosság, bár meghalnék sokszor. Hihetetlen hogy képes az ember olyan személyt még mindig szeretni, aki megcsalta, megalázta. Neked a nőiességed, nekem a férfiasságom esett el a ,,harcban".
2017. jún. 20. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem az erőseket s*ggre ülteti, a gyengéket meg megöli. Kíváncsian várjuk, te melyik vagy. Eddigi picsogásod alapján a gyengék csapatában játszol.
2017. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 év házasság után csalt meg. Fájt kegyetlenül, de 3 hónap után tovább léptem. 5 évet kapott az életemből. Többet nem akartan adni neki.
2017. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is szabadna adni ezek után. Csak én vagyok olyan h.gyagyú, hogy vissza akarok olyan nőt kapni, aki megcsalt, hazudozott, nem szeretett, csak szexre kellettem. De ilyenek ezek az érzelmek sajnos.
2017. jún. 21. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 4év együttélés és egy kisbaba mellett a párom többször megcsalt és egyebek. Kidobtam, egyedül vagyok, így 23évesen minden eddigi férfi "elítèlt", mert nem ismerkednek olyan nővel, akinek gyereke van, hiába tartanak szépnek, a gyerek miatt eselyem sincs. Nem bantam meg semmit, foleg nem, hogy egyedul maradtam, de sok seb maradt, amit egy uj kapcsolat gyogyithatna.
2017. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnállak kedves utolsó. Át tudom érezni a helyzeted. Nekem is fájnak a sebeim.
2017. jún. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!