Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezhetem magam kicsit unottna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetem magam kicsit unottnak, depressziós hangulatúnak mert nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm,2 is de egyik se volt jó tapasztalat.Első tényleg ilyen labilis,depressziós lehetett,a második egyszerűen egy gyerekes valami volt.Úgy érzem hogy most azért nincs senkim mert non-stop csak azon agyalok hogy vajon mikor jön el nekem a nagy ő és lehet picit látszik is rajtam nem tudom.Lehet ez miatt ilyen nyomott a hangulatom ?
2017. okt. 25. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Érezheted.
2017. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehet. De akkor mi van? Mit kezdesz ezzel az információval?


>mikor jön el nekem a nagy ő


Azért azt vedd figyelembe, hogy a "nagy ő" nem csak úgy jön. Elsősorban nem attól lesz valaki a "nagy ő", hogy tökéletesen összeilletek, hanem attól, hogy folyamatosan erőfeszítéseket fektettek a kapcsolatba, felépítitek, irányítjátok és alakítjátok. Összejönni a tökéletes emberrel könnyű, együtt maradni vele és boldogan élni, kiteljesedni az igazi kihívás. Ne azon pörögj, hogy mikor fogsz találkozni vele, hanem azon, hogy hogyan csináld, mit változtass magadon ahhoz, hogy működhessen a kapcsolat.

2017. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!