Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kijelentés a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kijelentés a pasi részéről? Miért nézi így le a nőket?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, van egy pasi a baráti társaságunkban akiről tudni illik, hogy eléggé tetszik nekem, jó pasi. Külsőleg belsőleg is, és érdekesség, hogy tudomást szereztem arról, hogy régebben mennyire odavolt értem, bár ebből sokat nem vettem észre csak annyit, hogy tetszem neki de semmi extra. Csak akkor még az előző párommal voltam együtt, rá figyeltem ezért nem foglalkoztam különösebben vele, persze ezt már bánom hiszen vele szétmentünk elég csúnyán. Ő meg sokkal érdekesebb személy de múltkor tett egy megjegyzést amivel felhúzott, bár barátnőm szerint csak félre értem a mondanivalóját. Valami olyasmit mondott, hogy őt nem érdekli senki annyira, hogy magát bárki alá helyezze, mert egy nő sem ér annyit, hogy sírjon/fusson utánuk blablabla.

Én meg elkezdtem agyalni, hogy mivan most rám céloz? Ezért nem kezdeményez már úgy? És az este folyamán mikor leült volna velem dumálni elhajtottam talán kissé bunkón is, azóta kb rám sem néz, hozzám se szól ha nagyritkán találkozunk.

Én meg úgy vagyok vele, hogy jólvan majd ezekután pont én fogok neki könyörögni? Ha ennyire lenézi a nőket meg magát mindnél feljebb valónak tartja akkor nem is kell ez a pasi...


2017. nov. 4. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak van tartása meg egy egészésges önbecsülése. Én sose könyögtem egy nőnek se hogy járjunk együtt, vagy ha szakítani akart akkor elő szóra engedtem, had menjen.

Teljesen igaza van, nem vagyunk semmivel kevesebbek mint a nők.

2017. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Előző vagyok.

Veled viszont eszembe nem jutna kapcsolatot létesíteni ha ilyen a gondolkodásmódod.

2017. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

hát te se helyezed magad egy férfi alá se, nem?

én se. a barátom se.

én se futnék valaki után, aki csak játssza az eszét. normális ember nem is tesz ilyeneket.

nem igazán értem mi a probléma. nem mondott semmi olyat, hogy egy nő csak csicskának jó, kuss a neve vagy bármi, tehát nem zárja ki az egyenlőséget.

2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy igaza van.


Ez nem lenézés, hanem reális meglátás, te viszont piszok hisztis vagy és hülyeségeket képzelsz a szituációba.

2017. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!