Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok kizárólag! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kizárólag! Az alábbi tulajdonságokat sorrendbe tudnátok állítani aszerint, hogy mennyire hátrány a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Csak egy elméleti kérdés és játszunk el a gondolattal, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan látjátok. Próbáltam összeszedni a legfontosabb negatív tényezőket, amelyek már említésre kerültek itt a gyk-n.


* alacsony jövedelem (<100-150 ezer)

* alacsonyság (170 és az alatt)

* soványság (<60-65 kg vagy ~19-20 alatti BMI index)

* kövérség (itt nem tudok értéket mondani, de a klasszikus sörhas/löttyedt hájrétegre gondolok ami olyan 32-35 feletti BMI lehet)

* előnytelen arc (nem kell feltétlenül rondára gondolni, hanem olyanra, ami nem éppen férfias pl. tejfelszőke haj, kisfiús arc, filigrán arccsontozat stb.)

* alacsony iskolázottság (érettségi vagy OKJ)

* férfiatlan személyiség (mamahotel/önállótlanság, introvertált tutyimutyi karakter, beszűkült gondolkodás)

* (A kis péniszt zárójelbe teszem, mert ez normál esetben az ismerkedés későbbi szakaszában derül ki, de ezt is helyezzétek el valahol)

Ha valamit kihagytam nyugodtan írjátok le.


Szóval arra kérnélek benneteket, hogy - tudom elég sok pont - de próbáljátok sorrendbe helyezni őket aszerint, hogy mekkora hátrányt jelent a társkeresésben, első helyen a leginkább kizáró tényezővel és utolsó helyen a legkevésbé fontossal (amelyben simán tudnátok kompromisszumot kötni).

Szerintem nemcsak én lennék kíváncsi a véleményeitekre, hanem sokan mások is. Még egy fontos dolog, hogy az egyes pontok értékeit (pl. jövedelem, magasság) nyugodtan módosíthatjátok, aszerint, hogy nektek hol van a "tűréshatárotok". Egy életkort is írjatok légyszi. Köszönöm előre is a kommenteket.



2017. nov. 2. 18:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Az érettségi vagy OKJ miért lenne alacsony iskolázottság kategória?
2017. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Férfiatlan személyiség

Kövérség

Soványság

Előnytelen arc

Kis pénisz

Alacsony jövedelem

Alacsonyság

Alacsony iskolázottság


De alapvetően nem ezek a hátrányok. Hanem azok a komplexusok, amit saját maguknak gyártanak ezekről. Illetve vannak dolgok, amik ezeknél 100szor nagyobb hátránynak számítanak. Kezdve a baromi rossz hozzáállással az egész párkapcsolat és ismerkedés dolog felé.

2017. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

OKJ-val 300+-t keresek, de alul iskolázott vagyok úgy tűnik

kösz az infót

2017. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#1: Mert manapság rengeteg nő csak diplomás pasikkal kezd, és OKJ-vel is nagyon nehéz elhelyezkedni, érettségivel meg aztán kvázi lehetetlen egy normális körülményeket és fizetést biztosító munkahelyre bekerülni.
2017. nov. 2. 18:43
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Az alacsony iskolázottság és a férfiatlan személyiség (ebbe szerintem az introvertáltság nem tartozik bele) nálam teljességgel kizáró okok, a többi nekem kevésbé számít, ha kedvelem az illetőt.
2017. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#1#3: Egyébként pont ezért írtam, hogy nyugodtan korrigáljatok a preferenciátok szerint, mert ez a felsorolás elég absztrakt és tudom, hogy OKJ-vel is rengeteget lehet keresni (aki ügyesen csinálja), de általánosságban elmondható, hogy OKJ=kis fizetés, diploma=jó fizetés
2017. nov. 2. 18:45
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

>Bunkóság, ostobaság. Nem leszek senkinek az anyja, és van az a szint, ahol csak idegesít meg hátráltat a másik a hülyeségével...

>Igénytelenség, nulla önkritika

Férfiatlan személyiség

Kövérség

Alacsony iskolázottság (nem a tény, hanem a miért -általában lusták és buták mellé, de nem mindenki)

>Nárcizmus, agresszió, komplexusok függőségek és hasonló nyavalyák

Soványság

Alacsony jövedelem (könnyű rajta változtatni egy részképzéssel meg részmunkával)

Alacsonyság


A kis pénisz nem zavar (mit tehet az ember? Van amúgy is két keze még, szája...), de az igen, ha orált vár, de bäszik kinyalni. Ugyanúgy alja dolog az, hogy a pasas megvan, a nő meg el sem élvezett, és vége. Herótom van az önző emberektől, akiknek eszébe sem jutnak alapvető dolgok, hogy esetleg talán véletlen kellene vagy nem kellene tenniük.

2017. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok, annyit hozzátennék, hogy az OKJ felsőoktatás ugyanúgy. Egyáltalán nem alacsony iskolázottság. Az ilyen szakképzős meg alibimelós emberekre gondoltam, mikor rangsoroltam.
2017. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
#3 Gondolom ezért szerepel külön pontban a jövedelem, és az iskolázottság... nem járnak kéz a kézben. ;-)
2017. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Idiótaság, de unatkozom, szóval válaszolok. Egyébként az én válaszom nem releváns, mert nagyon rusnya vagyok és eltér az ízlésem az átlagtól.


Soványság, "előnytelen" arc nálam kifejezetten előny.

Magasság nem érdekel, de nem árt, ha velem egymagas legalább (165 körül vagyok). Van brutáljó testű 170 centis, 55 kilós haverom.

Férfiatlan személyiség szintén előny lehet. Nem szeretem a magabiztos, határozott embereket, megrémisztenek és alsóbbrendű szerencsétlennek érzem magam mellettük. Én is socially awkward nyomi vagyok, lehetünk nyomik együtt. A beszűkült gondolkodás mondjuk nem bejövős.

Jövedelem még nem izgat, egyetemista vagyok. Jó lenne, ha nem lennénk hajléktalanok, ha én a mentális problémáim miatt épp nem tudnék dolgozni.

Iskolázottság nem érdekel, de egy bölcsész diploma például imponálna. Hasonló beállítottságú és érdeklődési körű legyen, mint én.

Péniszméret nem érdekel, úgyis biztos nagy kínok árán állna fel rám. Alacsony libidó előny.

Legnagyobb hátrány az lenne, ha nem szeretné az állatokat (főleg a macskákat).


Tudooom, kvagáz vagyok, a bölcsész diploma meg a soványság jön be? Kamu.

Így se találok senkit, aki legalább bottal megpiszkálna, de azért elképzeléseim lehetnek.

2017. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!