Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, amikor a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, amikor a párotokkal összejöttetek, akkor az illető csak úgy hirtelen toppant be az életetekbe vagy már ismertétek őt előtte?

Figyelt kérdés

Arra szeretnék választ kapni, hogy a nőknek nagy általánosságban mi a fontos: jöjjön egy pasi csak úgy "derült égből", forgasson fel mindent, mint a tornádó, vagy szerettek inkább biztosra menni, és inkább olyan párt választani, akit már többé-kevésbé ismertek és nem vennétek vele zsákbamacskát.(Itt fel lehetne hozni, amikor a bevásárlókocsit véletlenül egymásnak tolja egy nő és egy férfi, és a dologból után randizás lesz, stb.)


Ha valaki csak úgy hirtelen toppan be, annak az az előnye, hogy csak a jót feltételezzük róla, mikor megismerjük. Tehát a szerelem adott esetben sokkal könnyebben kialakulhat, "lecsaphat". Naivan állunk hozzá, sokkal inkább elhisszük, hogy a dolog jól alakulhat. Viszont hátrányként jelentkezhet a már említett zsákbamacska-effektus, ami gyorsan eredményezhet kiábrándulást, szakítást.


Ha olyannal jössz össze, akit már korábban ismertél valamennyire, ott sokkal inkább játszhatsz biztonsági játékot. Viszont talán lassabban ébrednek az érzelmek, ill. lehet, hogy már eleve tudatában vagy néhány rossz tulajdonságának is, ami válaszút elé állíthat: mindezek ellenére is bevállalod-e őt vagy inkább egy még ideálisabb pár után nézel.(Itt nem muszáj feltétlenül régi barátságra gondolni - lehet egy olyan pasi is, aki már régóta figyel titeket, mindig köszön, stb., a szimpátia a részetekről is megvan már régóta, és egy nap váratlanul beszélgetés lesz a dologból. De lehet osztálytárs, munkatárs is.)


Szóval mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is. Hölgyek, nálatok hogy szokott ez lenni? A "villámcsapásban" hisztek vagy a lassú víz partot mos-típusú szerelem kialakulásában? A párotokat, párjaitokat általában a kettő közül melyik szituáció hozta el nektek? Vagy volt példa mind a kettőre?



2017. okt. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem előtte, és tetszettunk is egymásnak, mint utóbb kiderult.

De akkoriban mindketten párkapcsolatban éltünk, szóval eltelt 2 év, mikor szinglik lettünk vhogy osszejottunk.

2017. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tuti h lesz pro és kontra példa.

de sztem döntpő részben ismereősökből/haverokból vagy haverook ismerőseiből lesznek a párok.

és mit ad a sors, jajj épp senkije sincs...hát nekem se..akkor szex? ahhammm

és kész is a kapcsolat

2017. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam lassabban alakul ki a kötődés és a komolyabb érzelmek, de ez nem tudatos, ilyen vagyok. A férjemet ismertem, mielőtt összejöttünk, de pl. a volt barátomat nem. Ő meg is volt bántódva, hogy két hónap után még nem voltam belé szerelmes. Pedig tudtam, hogy az leszek, ha jól haladunk (az is lettem), csak idő kell.
2017. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismeretlen volt addig.
2017. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nálunk érdekes kérdés, mert utólag kiderült, hogy valószínűleg sokszor láttuk már egymást, vagy voltunk egy helyen. Például mesélek neki egy régebbi sztorit, és rávágja, hogy basszus ő is ott volt akkor. :)

De én azt mondanám, hogy hirtelen jött. Egyszer ismerősök bemutattak minket egymásnak, beszéltünk pár szót, rá egy hétre már együtt voltunk. Ez 5 éve volt, azóta is tart. Én nem hiszek ebben a "majd kialakul" dologban. Szerintem ha már ismersz valakit, de nem mozgat meg benned valamit a kezdetektől, akkor abból később sem lesz szerelem.

2017. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felregisztráltam egy oldalra (nem társkereső) és ott kezdtünk el beszélgetni. Aztán első randi, második randi, és már együtt vagyunk 3 hónapja. :)
2017. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első párommal legjobb barátok voltunk 4 évig, mielőtt összejöttünk, nem volt nagy szerelem, csak jól kijöttünk

második párom 1hete ismertem meg haveri társaságból, hirtelen nagy érdeklődés de borzalmas összeférhetetlenség a továbbiakban

harmadik párom 1 évig volt csoportvezetőm, majd én kerültem magasabb beosztásba, aztán kezdtünk randizni, addig csak minimális munkakapcsolat volt, elsöprő szerelem, ami még mindig kitart. ☺

2017. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez ilyen "a kettő között" volt. Láttuk, ismertük egymást előtte, de felszínes ismeretség volt, és nem is nagyon beszéltünk. Egy egyetemi órára jártunk együtt. Tehát minimálisan ismertem, és volt róla egy kialakult képem (pl. órán intelligens dolgokat mondott, felkészült volt, udvarias volt stb.), de mélyen nem ismertem a jellemét. Villámcsapás jellegű sem volt, de olyan nekem sosincs kb. Olyan volt, hogy személyiségre szimpatikus, külsőre vmennyire megfogott, egy próbát megér. Ahogy megismertem, úgy szerettem bele.
2017. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!