Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok kizárólag! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kizárólag! Az alábbi tulajdonságokat sorrendbe tudnátok állítani aszerint, hogy mennyire hátrány a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Csak egy elméleti kérdés és játszunk el a gondolattal, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan látjátok. Próbáltam összeszedni a legfontosabb negatív tényezőket, amelyek már említésre kerültek itt a gyk-n.


* alacsony jövedelem (<100-150 ezer)

* alacsonyság (170 és az alatt)

* soványság (<60-65 kg vagy ~19-20 alatti BMI index)

* kövérség (itt nem tudok értéket mondani, de a klasszikus sörhas/löttyedt hájrétegre gondolok ami olyan 32-35 feletti BMI lehet)

* előnytelen arc (nem kell feltétlenül rondára gondolni, hanem olyanra, ami nem éppen férfias pl. tejfelszőke haj, kisfiús arc, filigrán arccsontozat stb.)

* alacsony iskolázottság (érettségi vagy OKJ)

* férfiatlan személyiség (mamahotel/önállótlanság, introvertált tutyimutyi karakter, beszűkült gondolkodás)

* (A kis péniszt zárójelbe teszem, mert ez normál esetben az ismerkedés későbbi szakaszában derül ki, de ezt is helyezzétek el valahol)

Ha valamit kihagytam nyugodtan írjátok le.


Szóval arra kérnélek benneteket, hogy - tudom elég sok pont - de próbáljátok sorrendbe helyezni őket aszerint, hogy mekkora hátrányt jelent a társkeresésben, első helyen a leginkább kizáró tényezővel és utolsó helyen a legkevésbé fontossal (amelyben simán tudnátok kompromisszumot kötni).

Szerintem nemcsak én lennék kíváncsi a véleményeitekre, hanem sokan mások is. Még egy fontos dolog, hogy az egyes pontok értékeit (pl. jövedelem, magasság) nyugodtan módosíthatjátok, aszerint, hogy nektek hol van a "tűréshatárotok". Egy életkort is írjatok légyszi. Köszönöm előre is a kommenteket.



2017. nov. 2. 18:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Aki szerint a szakma alacsony iskolázottság, az csinált már kontyolt tetőt? :) A legtöbb szakmát nehezebb megtanulni, mint a sok humán anyagot mondjuk egyetemen. Ráadásul holtig kell tanulni. Párom szakmunkás, én diplomás, de szerintem a szakmájával kapcsolatban sokkal több tudásra van szüksége, mint nekem az enyémmel kapcsolatban.
2017. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

-férfiatlan személyiség (túlzott önállótlanság, nőkkel lenéző, bunkó, nincs benne semmi határozottság, túlzott önbizalomhiány)

-kövérség (nem a duci, hanem aki tényleg kövér)

-alacsonyság (ennek nem kéne, hogy zavarjon, de sajnos a 170 ALATTI már kicsit hátrány)

-alacsony iskolázottság (kivéve, ha ennek ellenére többet ki tud hozni az életéből e téren, mint a legtöbben, kik mondjuk egyetemre jártak, abban az esetben ez leghátra kerül)

-soványság

-kis pénisz (és nem is tudja használni!)

-előnytelen arc (nem ronda, olyannal, akit rondának tartok nem jönnék össze)

-alacsony jövedelem

2017. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

Férfiatlan személyiség

soványság

alacsony

Nálam ez a három mérvadó. A kis pénisz annyira nem zavar ha azért ki is elégít valahogyan.

2017. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

Amit kihagytál és én az elsők közé helyezném az agresszivitás és a szenvedélybetegség.

Ha az illető nem tekinti önmagával azonos szintűnek a nőket. (tudod a nő butább meg egyébként is az ő dolga a gyerek meg a háztartás típusú gondolkodásmód)

Komoly lelki vagy testi sérülések melyek akadályozzák az illetőt az átlag életben.

Ha évek óta dolgozik de még mindig az anyjáék nyakán él és/vagy felnőttként is mindenben kikéri az anyja véleményét ha az anyja a szemében az etalon. Én nem harcolok egy eszményképpel.

Állandó negatív megnyilvánulások, sértődékenység, rendszeres hiszti.

Féltékenységi jelenetek, mozgásszabadság személyes tér korlátozása. (mikor megmondja kivel mikor hogyan hol találkozhatok jelenteni kell neki x időnként belenéz a személyes dolgaimba követ stb.)

Ezeket követi a férfiatlan viselkedés a kövérséggel és soványsággal és magassággal egy szinten. A magasságnál a 170 nekem már megfelel ha 168 alatti az kizáró tényező a többi amit eddig írtam eleve kizáró tényező.

Alacsony iskolázottság amennyiben ez az értelmi képességeire hatással van kizáró tényező egyébként ha értelmes megtud élni abból amit keres és nem rokkan bele a munkájába nem gond. Nem egy "csak" szakmát végzett ismerősöm van aki egyetemista ismerőseimet messze lekörözi tudásban.

Előnytelen arc.

Ezt követi az alacsony jövedelem bár szerintem a 150 ezer már nem az. Egy bizonyos kor után már zavaró ha valakinek alig elég a pénze parizerre hisz ez azt mutatja nem lép előre az életben. Egy pályakezdő bére nem érdekelne amennyiben láthatóan törekszik és halad valamerre.

A pénisz méret "probléma" sok mindentől függ és ide sorolnám még a nem egyező szexuális vágyakat is.

Most hirtelen ennyit tudtam összegyűjteni. Örülök hogy végre egy értelmes kérdést olvashattam.

2017. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Alacsonysag. Ez az elso es az utolso.
2017. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendet elég nehéz felállítanom...

Először nézzük sorban az egyes pontokat, hátha utána könnyebb a végére valami fontossági sorrendet is írnom.


1. Alacsony jövedelem.

Szerintem a legelőnyösebb, ha a partner kb. hasonlóan keres. Ha hozzám képest túl sokat keres, akkor az a kellemetlen, hogy én nem tudom finanszírozni azokat a dolgokat, amik neki "alapok",, azt viszont nem bírnám elviselni, hogy állandóan ő fizessen. Ha nálam sokkal kevesebbet keres, akkor ugyanez a probléma, csak fordítva. Egyébként az, hogy átmenetileg rosszul keres, de egyébként van motivációja arra, hogy jobb munkahelyet keressen, az megint más dolog ugye.


2. Alacsonyság

Mivel magam is csak 160 cm vagyok, így nem igazán zavar. Az extrém alacsony férfiak sem lehetnek sokkal alacsonyabbak tőlem, max., ha tényleg törpe az illető.


3. Soványság

Nekem sosem voltak taszítóak a sovány férfiak. Szerintem ez nem akkora probléma, mint amekkora ügyet csinálnak belőle.


4. Kövérség

Ha nem csak mackós alkatról van szó, akkor ez zavaró. Nekem volt tényleg kövér barátom, minden más szempontból szinte tökéletes volt, sokáig is húztuk, de azon baromi nehéz túllépni, hogy egyszerűen nem kívánatos a teste, hiába helyes mondjuk az arca.


5. Előnytelen arc

Ez totál szubjektív. Ha számomra előnytelen, azaz egyáltalán semmi nem tetszik benne, sőt, inkább taszítónak látom, akkor az baj. Ha csak a klasszikus szépségideálnak nem felel meg, de nekem amúgy bejön, akkor okés.


6. Alacsony iskolázottság

Nem zavar, ha nincs diplomája, de ha buta, az igen. Az ostoba embereket nem bírom.


7. Férfiatlan személyiség

Kinek mi számít férfiatlannak? Barátom sem az a kifejezett "alfahím" kategória, introvertált, néha kicsit nehezen dönt dolgokban stb., de ettől még szeretem. Ha valaki beszűkült gondolkodású, képtelenség vele közös jövőt tervezni, mert az egész életét az anyja szoknyája mellett képzeli el, akkor felejtős.


8. Kis pénisz

Őszintén szólva nem találkoztam még kis pénisszel, nem tudom, mennyire zavarna. Na meg mi a "kicsi"? A férfiak hajlamosak a tökéletesen átlagos méretű péniszüket is kicsinek nyilvánítani és azt gondolni, hogy csak a 18 cm-től felfelé az igazi. Hát én nem gondolnám, hogy egy 20 centissel sok mindent tudnék kezdeni. Mondjuk 10 centi alatt már tényleg bajos lehet a dolog, de afelett, ha egyébként odaadó az ágyban, tudja használni a farkát, akkor nem lehet gond.


Amit nem írtál, de nálam kizáró ok az agresszió.


Sorrendet még így a végén sem sikerül összeszednem, mert mindegyik attól függ, hogy az adott tulajdonság mennyire erősen jelenik meg:D

2017. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Férfiatlan személyiség - bár amit leírtál, az nem a férfiasság ellentéte. A felsorolt jelzők viszont nem szimpatikusak.

Alacsony iskolázottság - ez attól függ, hogy mennyire művelt, milyen témákhoz tud hozzászólni, milyen a gondolkdásmódja. Nem kell egyetemi végzettség ahhoz, hogy ezek rendben legyenek.

Alacsonyság, de a 170 még teljesen jó.

A többi nem zavar.

2017. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt a kor, 22 vagyok.
2017. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kövér(tokás) nagydarab

Ronda fejforma

Férfiatlan személyiség(tutyimutyi ecc.ecc

Az összes többi húszadrangú részletkérdés.

38/N

2017. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"érettségivel meg aztán kvázi lehetetlen egy normális körülményeket és fizetést biztosító munkahelyre bekerülni."


Playstation, csocsóasztal, darts és rugalmas munkaidő valóban nem normális a legtöbb helyen :) A fizetést inkább hagyjuk, úgyse hinnéd.

2017. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!