Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 25-30 éves nő az vagy részben vagy teljesen eltartót keres, vagy azt várja el, hogy egy pasi kivigye Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés

Fent vagyok 6 társkeresőn is, elég intenzíven tolom a társkeresést. És ugye mivel már 37 éves vagyok, ezért én is már feleséget keresek a 25-30 éves női korosztályból.

Döbbenek viszont azon, hogy amikor így kiterítjük a lapjainkat, hogy mit várunk az élettől és egy párkapcsolattól akkor ugye a legtöbb esetben az derül ki, hogy ez a női korosztály már komoly párkapcsolatot keres, nem kalandokat, azt akarja hogy a pasi is tudja mit akar, és komoly legyen... eddig nincs is semmi baj... de aztán kiderül, hogy még a szüleinél lakik és mélyen a magyar átlag alatt keres még Pest megyében is, tehát ilyen 100 ezer forintért kisegítő egy ruhaboltba vagy néha beáll pultosnak egy kocsmába stb. és vagy elvárja azt, hogy egy pasi az nála sokkal jobb anyagi helyzetben legyen és tudjon neki jövőt biztosítani (magyarul részben vagy egészben eltartani) vagy ki akar menni külföldre és ehhez keres egy pasit, mert hogy ő egyedül nem megy. (Inkább szerencsétlenkedik itthon a szüleinél lakva, 100 ezer forintos kulimunkával)


Miért várnak el olyasmit a mai nők, amit ők nem tudnak elérni az életben? Miért várnak el egy pasitól mindent?


2017. nov. 2. 21:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem minden nő, az értelmes nők már elvégezték ekkorra az egyetemet és dolgoznak normális munkakörben, sokan már párakapcsolatban, de ha nem abban, akkor is élik a normális, szervezett életüket. De valamiért te nem ezekkel a nőkkel ismerkedsz. Lehet, hogy a ruhabolti eladó lány szexibb mint a diplomás, dolgozó, egyedülálló nők, viszont ne várj el tőle akkora fizetést amivel el tud jönni az anyjától...hát ez van. Úgy látszik a céltudatos nők nem állnak veled szóba valamiért.
2017. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Már bocs, de nem véletlenül vannak társkeresőn. :"D


22/N

2017. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Hogy ők miért várják el, azt nem tudom, én csak saját magamról tudok nyilatkozni. Én 27 évesen nem várom el, hogy egy férfi eltartson, van saját keresetem (nem havi százezer) és lakásom, így nem vagyok rászorulva senkiére. Nyugat Európától meg Isten őrizz, én jól érzem magam kis hazánkban, ideköt minden, ami szép.

Írod a 25-30-as korosztályt, feleségnek. Azért egy 25 éves lány sokszor még tanul, vagy más okból a szüleivel él. A saját korosztályod nem játszik? Mondjuk egy 30-35 éves? Ők már biztosan nem eltartót keresnek, bár ki tudja :D

2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Ekkora marhaságot egyedül sikerült összehoznod vagy valaki fogta gépelés közben a kezed?
2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Ja és igen, a társkeresőt én is meg akartam említeni, hármas vagyok. Feleséget szerintem ne a társkeresőn keress, hanem inkább élőben! Tényleg nem véletlen vannak a társkeresőn.
2017. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Ja, mondjuk az a huszon éves aki egy 37 évessel ismerkedik, mi a fenét akarna? Értelmes nő a korosztályában keresgél, +5 év nem 12....
2017. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy gondoltam régebben,hogy valami nyugati országból kell valaki,ha már úgyis ott leszek.Viszont nem arra vártam,hogy pacvagoljon el idáig egy svájci Günther egy német kantonból,hogy eltartson.:D
2017. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Ragozhatjuk ezt orrba-szájba, de az 1-es mindent tökéletesen leírt.

A szinteden erre számíthatsz!:)

2017. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10%

15-50 éves korig azt keresnek... Hol élsz te ? Bárcsak ilyen kicsi lenne az intervallum.


Azért várják el mert megtehetik mert a liberónacionalizmusm kimosta az emberek agyát és engedik a nőknek ezt. Ez mondjuk nem az ő hibájuk annyiból, hogy az emberi természet része, hogy addig nyújtózkodj amíg a takaró engedi. Ez pedig nagyon kinyúlt manapság.

2017. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én magamtól szeretnék kimenni, és majd ott ismerkedni.


Szerintem a többség, aki ilyet akar, nem nagyon beszéli a nyelvet. Az ismerőseim legalábbis évek óta kint vannak, és semmi nem ragadt rájuk. (Ja, de, egy kis alap lengyel.)

2017. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!