Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 25-30 éves nő az vagy részben vagy teljesen eltartót keres, vagy azt várja el, hogy egy pasi kivigye Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés

Fent vagyok 6 társkeresőn is, elég intenzíven tolom a társkeresést. És ugye mivel már 37 éves vagyok, ezért én is már feleséget keresek a 25-30 éves női korosztályból.

Döbbenek viszont azon, hogy amikor így kiterítjük a lapjainkat, hogy mit várunk az élettől és egy párkapcsolattól akkor ugye a legtöbb esetben az derül ki, hogy ez a női korosztály már komoly párkapcsolatot keres, nem kalandokat, azt akarja hogy a pasi is tudja mit akar, és komoly legyen... eddig nincs is semmi baj... de aztán kiderül, hogy még a szüleinél lakik és mélyen a magyar átlag alatt keres még Pest megyében is, tehát ilyen 100 ezer forintért kisegítő egy ruhaboltba vagy néha beáll pultosnak egy kocsmába stb. és vagy elvárja azt, hogy egy pasi az nála sokkal jobb anyagi helyzetben legyen és tudjon neki jövőt biztosítani (magyarul részben vagy egészben eltartani) vagy ki akar menni külföldre és ehhez keres egy pasit, mert hogy ő egyedül nem megy. (Inkább szerencsétlenkedik itthon a szüleinél lakva, 100 ezer forintos kulimunkával)


Miért várnak el olyasmit a mai nők, amit ők nem tudnak elérni az életben? Miért várnak el egy pasitól mindent?


2017. nov. 2. 21:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem a legtöbb nő ilyen, hanem az a réteg, akivel te találkozol, épp ezért kár "mai nőzni". Ők tipikusan azok, akik nem akarnak semmit az élettől, nem tesznek semmit, azért, hogy jobb életük legyen, és ahogy írod, másoktól várják a sült galambot. Ezt már 10 perc beszélgetés alatt le lehet szűrni, csak gondolom nálad is inkább a külső az elsődleges.


Én pont 25 éves vagyok. Egyetemre mentem, tanultam, 20 évesen már dolgoztam a szakmámban, mostanra már összeszedtem némi egzisztenciát a párommal együtt, aki annyi idős mint én és lassan szeretnénk családot alapítani. A barátnőim, barátaim 25-30 éves korosztályban szintén így tettek, és egyikük sem szeretett volna magának idősebb férfit. Egyrészt számomra elképzelhetetlen, hogy "öreg" apukája legyen a gyerekeimnek, másrészt idősebb korunkban nagyon is sokat fog számítani az a tíz-tizenpár év.

Azzal, hogy tőled ennyivel fiatalabb nőt próbálsz keresni, megnöveled jóval az esélyét, hogy életképtelen, másokra akaszkodó nőt találsz, főleg ha ennyire szint alatt keresgélsz. Lehet, többre mennél, ha inkább a 30-40 intervallumot céloznád meg.

2017. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gondolom, ismered a mondást, hogy aki kimegy a piacra, azt vesz, mait kap. A partnerkapcsolati piac is csak egyfajta spec. piac, specialitásának megfelelő piaci törvényekkel. Természetesen nem muszáj vásárolni. Ebben áll a szabadságod.


A társkeresők piaca igencsak fragmentálódott, többféle népek fordulnak elő mindenféle célokkal és értékrendekkel. Egy dolog nyugtasson meg: neked csak egy kell. Egyetlenegy nőt keresel. Nem az kell, h ezrek megfeleljenek a te -fel v fel nem ill. el v el nem ismert - elvárásaidnak.


Hogy kívánod megoldani a társkeresési problémád?

2017. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk a defektesek, mert mi korban hozzánk illő pasival képzeljük el az életünket, és mert egyetemre mentünk és dolgozunk a szakmánkban? Kérlek, mesélj még.

Amúgy nekem semmi bajom az idősebb pasikkal, sőt. Nekem azzal van bajom, ha valaki 37 évesen jön rá, hogy családot szeretne, majd veszettül elkezd teperni a huszonéveseknél és felháborodik, hogy az értelmes huszonévesek nem kívánkoznak hozzá, csak azok akik valamiért a korosztályukban nem kellenek, vagy urambocsá,eltartót keresnek. És ez alapján minden nőt leír. Írod, milyen nők ezek: még a szüleinél lakik és 100 ezerért kisegítő egy ruhaboltban pl. Szerinted ez a lány miért érdeklődik a nála jóval idősebb pasik iránt? Mert ő sem akar az anyja mellett egyedül megdögleni, de nem tanult, azt hiszi, hogy nem képes többre, vagy talán tényleg nem képes többre. De fiatal és jó anyuka lenne, ezért keres egy pasit, akinek elég érték az, hogy fiatal és szül neki. De ha a korosztályában lévő, tanult, jó állással rendelkező pasik válogathatnak a szintén korosztályukban lévő, tanult, céltudatos fiatal lányok között, akkor nyilván nem ő fog kelleni nekik.


Ami az egzisztenciával rendelkező negyvenes pasikat illeti, aki azt gondolják, itt a társkeresési kánaán: igen, itt van. Az összes életképtelen fiatal lány rátok fog nyomulni hogy tartsátok el. Nehéz lesz közülük kiválogatni azt a pár értelmes, igényes de apa komplexusos lányt akit ti kerestek, és aki nem a pénzetekre hajt. És nem, nem az összes nő ilyen hanem az a réteg aki jut nektek. Ha nem kell a csinos, 35 éves egyedülálló nő aki eddig karriert épített, akkor marad a csinos életképtelen 25 éves aki nem kell a korosztályában senkinek és oda van az egzisztenciáért.

2017. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37 évesen szerintem a 25 az már necces. Azt mondják az a jól működő kapcsolat,ahol 5 vagy 7 év van a férfi javára.
2017. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egyébként hogyhogy 37 évesen jutott eszedbe, hogy családot szeretnél? Így gondolom most görcsös sietségben vagy, és lejjebb adsz az igényeidből is. Azért aki családot szeretne, az többnyire hamarabb elgondolkodik ezen, és alakítja úgy az életét, hogy összejöjjön. Mert tegyük fel, hogy még a mai nap megismerkedsz egy nővel. Elkezdetek randizni, néhány hét múlva összejöttök, és mondjuk fél év után összeköltöztök. Együtt éltek mondjuk két évet, úgy tűnik, minden rendben, összeházasodtok. Egy év múlva jön a baba. Ekkor te már 40 éves leszel.

Nem akarlak bántani és nem ítéllek el, de a "kiélem magam" időszakodat nem szabadott volna ennyire kitolni, ha családot akarsz.

2017. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért azt elfelejti ezek a nagy kanok, hogy a spermájuk minősége romlik 40 felé. Tuti nem akarnék 25 évesen egy vén pasitól semmit, de 30 évesen se!
2017. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért ha választani kell, hogy egy atléta-modell alkatú 40 éves vagy egy átlag vagy az alatti 20 éves akkor inkább...
2017. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!