Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 25-30 éves nő az vagy részben vagy teljesen eltartót keres, vagy azt várja el, hogy egy pasi kivigye Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés

Fent vagyok 6 társkeresőn is, elég intenzíven tolom a társkeresést. És ugye mivel már 37 éves vagyok, ezért én is már feleséget keresek a 25-30 éves női korosztályból.

Döbbenek viszont azon, hogy amikor így kiterítjük a lapjainkat, hogy mit várunk az élettől és egy párkapcsolattól akkor ugye a legtöbb esetben az derül ki, hogy ez a női korosztály már komoly párkapcsolatot keres, nem kalandokat, azt akarja hogy a pasi is tudja mit akar, és komoly legyen... eddig nincs is semmi baj... de aztán kiderül, hogy még a szüleinél lakik és mélyen a magyar átlag alatt keres még Pest megyében is, tehát ilyen 100 ezer forintért kisegítő egy ruhaboltba vagy néha beáll pultosnak egy kocsmába stb. és vagy elvárja azt, hogy egy pasi az nála sokkal jobb anyagi helyzetben legyen és tudjon neki jövőt biztosítani (magyarul részben vagy egészben eltartani) vagy ki akar menni külföldre és ehhez keres egy pasit, mert hogy ő egyedül nem megy. (Inkább szerencsétlenkedik itthon a szüleinél lakva, 100 ezer forintos kulimunkával)


Miért várnak el olyasmit a mai nők, amit ők nem tudnak elérni az életben? Miért várnak el egy pasitól mindent?


2017. nov. 2. 21:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Apukám, 37 évesen mit akarsz 25 éves lányoktól?
2017. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%

vajon mit akarhat a fiatalabb lányoktól?

írta,hogy nősülne,családot alapítana.

a vele 1 idős nő majd neki áll két erős kockázatú szülésnek közel a 40hez szerintetek?

vagy a vele 1 idősnek majdnem biztos,hogy van már gyereke és a kérdező miért játszana pótapát,ha nevelhetné a sajátját is?

2017. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
És miért akarna egy 25 éves lány évek múlva egy öregedő negyvenes pasival családot alapítani, mikor megteheti azt egy harmincassal is. Most visszaüt az elmélet, mely szerint a pasik 35 felett a legkelendőbbek, mert akkorra már van egzisztenciájuk. De ha az egzisztenciájuk az egyetlen vonzerejük, akkor miért csodálkoznak, hogy ezek a nők találják meg őket.
2017. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
De ha fiatal lányokat keres, azok sem 37 évesektől akarnak kölyköket, hanem aktív 27 évesektől. Vagy ha idősebbektől, akkor meg legyen zsé. Nehogymár tönkrebssza a testét egy nincstelen ürge miatt.
2017. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18%

37 évesen öregedő pasi?:)

asztaku-rva...

27 évesen meg igen kevés férfi nősül meg és kezd el csinálni gyerekeket,max a romák.

2017. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Azzal semmi baj nincsen szerintem, hogy 37 évesen fiatalabb nőt keresek. Soha, semelyik nőnek nem volt az probléma, hogy idősebb vagyok egy 10 évvel. Pedig már nem 2 nővel ismerkedtem. De úgy látszik ez a gyakori tényleg egy párhuzamos világ, és csak bizonyos emberek járnak ide. Mondanom sem kell, hogy a defektesek.
2017. nov. 2. 23:03
 17/27 anonim ***** válasza:
57%
Te is itt vagy, ugye tudod...
2017. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát azt én sem tudom mit keresek itt. Csak hülye válaszok jöttek szinte, teljesen, totálisan el vannak rugaszkodva a valóságtól az itteni válaszolók. Nem csoda, hogy "társkeresési problémák" kategóriában élik a mindennapjaikat.
2017. nov. 2. 23:12
 19/27 anonim ***** válasza:
48%
Pff, te elvárnád, hogy egy nőnek ne legyenek igényei, de azért neked jár a 25 éves barátnő. Kicsit gondolkozz el magadon...amúgy én 25 évesen biztos nem fogok 37 évesekkel ismerkedni, aki így tesz, az nagyon kétségbe lehet esve, vagy nem kell a fiatalabbaknak, vagy apakomplexusa van.
2017. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%
Hat ezt jol megkaptad de igazuk van. 10 ev kulonbseg sok. Es valamit valamiert: vagy legyen sok penzed ha fiatal not akarsz vagy hasonlo korut valassz. Azt tudod,hogy mar a sperma hank sem venne be az anyagodat?
2017. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!