Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek kellenek a férfiaknak, hogy merjenek lépni?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszélgetésig már el jutott a dolog, de randira hívásig még nem.

Milyen jeleket kell adni, hogy felbátorodjatok?


2017. nov. 4. 07:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

17-es egyébként ő már mondta a jelenlétembe, hogy "moziba kéne menni", de nem tette hozzá, hogy velem vagy bármi csak rám nézett közben.

Lehet ekkor kellett volna mondanom valamit...

2017. nov. 4. 17:58
 22/25 anonim ***** válasza:
Utalhatsz rá, hogy te is szeretsz moziba járni, de egyedül nem buli... ha nem teljesen mulya, vennie kell a lapot :D
2017. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

megáll az eszem, hogy az egyik válaszoló a kérdezőt állítja be gyávának :D magyarul amíg a nő nem kezdeményez, addig semmi se lesz? elárulom, még mindig kezdeményezhetnek a férfiak, csak ehhez lehet, hogy le kell gyűrni némi lustaságot/félelmet.


kérdező, szerintem ha valakit érdekelsz, akkor nincs ilyen, hogy egy lehetőséged volt, és az most elúszott. egyébként esetleg gondold át, ha tényleg őszintén félénknek tartod a srácot, hogy egyszer te hívod el valahova. nem kell romantikusra venni, csak úgy simán.


én egyszer kezdeményeztem amúgy, mert éreztem, hogy a srác tényleg akar, és tényleg fél (így is volt). az önbizalomhiányos férfi viszont könnyen átcsaphat uralkodóba/büszkébe, amiért sikerült megszereznie egy jó nőt. szóval amíg nincs meg, addig megy a vágyakozás meg hogy ő milyen jól bánna vele... az én esetemben a srác ezzel visszaélt, manipulált, többnyire inkább magát sajnáltatta. semmi áron nem akart kitörni a korábbi sötét érzéseiből, annyira hozzá volt szokva. végül engem állított be rossz fényben, hogy ettől jobban érezze magát, és meg is ütött kétszer.


azért kétszer, mert elsőre fel se tudtam fogni, hogy ez megtörténhet. és nagy megbánás, sírás, együtt voltunk megint. aztán másodjára mások előtt ütött meg. nagyon sokáig vissza akart szerezni, miután szakítottam vele, de a negatív hozzáállása, önsajnáltatása megmaradt. visszahúzott, mikor én már előrefele szerettem volna menni.

2017. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"megáll az eszem, hogy az egyik válaszoló a kérdezőt állítja be gyávának :D magyarul amíg a nő nem kezdeményez, addig semmi se lesz? elárulom, még mindig kezdeményezhetnek a férfiak, csak ehhez lehet, hogy le kell gyűrni némi lustaságot/félelmet. "



Miért ne lenne gyáva?

Mert tetszik neki egy férfi, de fél lépni, mert mi van, ha a férfinek nem tetszik ő?

Mennyivel van rosszabb helyzetben, mint tetszőleges férfi? A másik oldalról nézve pont ugyanez a helyzet, lehet, hogy csak fél, hogy a kérdezőnek nem jön be.


De a férfi esetében ez gyávaság, a nő estében viszont nem gyávaság. A szó amit keresel a logikus... Jah, várj!



Senki nem mondta, hogy nem kezdeményezhet a férfi. De azt sem tiltja semmi, hogy a nő gyűrje le a gyávaságát, és lépjen. A nőnek lépni PONT ANNYIRA KOCKÁZATOS, mint a férfinek. Se jobban, se kevésbé.


Persze amennyiben a csaj büszkeségből közli, hogy ő ugyan nem fog kezdeményezni, az a férfi dolga (na meg mert fél), és a pasi sem (ki tudja miért), akkor sem történik semmi, csak nem lesz kapcsolat. Ezzel sincs semmi gond.

2017. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt a pofon egyszerű (és szerintem logikus) elvet vallom, hogy: lépjen az, akinek tetszik (aki akarja) a másik. A félelmet megértem, de ne a nemi szerepek mögé bújva igazoljuk bátortalanságunkat bá$tya. kosz helo.
2017. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!