Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek kellenek a férfiaknak, hogy merjenek lépni?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszélgetésig már el jutott a dolog, de randira hívásig még nem.

Milyen jeleket kell adni, hogy felbátorodjatok?


2017. nov. 4. 07:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű verbális jelek. Gyengébbek kedvéért: meg kell mondanod, hogy ő is tetszik neked.
2017. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Morzejeleket.
2017. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Érthetőek :D De tényleg, általában az van, hogy csak a nő érti a saját maga által kibocsátott jeleket, a pasi meg ebből semmit sem vág le. Nehéz ügy, mert sok a szórakozni vágyó, a vonzó külsejével visszaélő nő, emiatt én speciel a mosolyt már nem is veszem jelnek, elengedem magam mellett.
2017. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!

Na pont ez az amit nem szeretnék, ameddig nem lehetek benne 100%-ig biztos, hogy ez kölcsönös.

És pont azért nem vagyok biztos benne, mert nem haladt előre a dolog.


3. válaszoló!

És mi az amit már egyértelműbbnek veszel?

2017. nov. 4. 08:04
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
#4 Ha azt érzem, hogy érdeklem, mint embert: kérdezősködik rólam, a hogylétem felől érdeklődik, most ez kicsit hülyén fog hangzani, de ha azt érzem, hogy rajtam lóg, keresi a társaságomat, a poénjaimon nevet, gyakran a szemembe néz, a helyzettől függően olykor mélyebben, hosszabban is, és fizikálisan is azt érzem, hogy közel akar hozzám lenni, közel húzódik, felém fordul dumálás közben("body language"). És még egy nagyon fontos dolog: ha azt látom rajta, hogy hozzám máshogy viszonyul, mint más pasikhoz - ez pl. egy osztályközösségben vagy munkahelyen érdekes, ahol látom, hogy más pasikkal hogyan kontaktál és érzem, hogy rám valahogy másképp tekint. Ezt azért én pasiként le tudom vágni.
2017. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk az elég nyilvánvaló jel, ha a csaj, ha kettesben marad velem, bizalmasabban és közvetlenebbül viselkedik velem, mint társaságban. Közelebb húzódik, mosolyog, hosszan a szemembe néz, stb.
2017. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Na pont ez az amit nem szeretnék, ameddig nem lehetek benne 100%-ig biztos, hogy ez kölcsönös."


LOL :)


Szóval te gyáva vagy konkrétan rákérdezni, mert mi van, ha csak haverkodik.


Ő meg kérdezzen rá, mit számít, ha ő sem biztos, benne, mert mi van ha csak haverkodsz.


Tudod, hogy egy férfi hányszor hallja életében egy kedves, mosolygós, szemezős, viccelődős, beszélgetős nőtől amikor randira hívja, hogy "jaj, félreértettél, én csak kedves akarok lenni, aranyos srác vagy, de csak barátként tekintek rád".


És ennek ellenére mi férfiak újra és újra bepróbálkozunk.

Hidd el, nem fog összeomlani az univerzum, ha ez esetben TE próbálkozol be, és a srác fogja azt mondani esetleg, hogy "bocs, csak haver vagy"

2017. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
A tapasztalt (nem kamaszfejű) férfiak esetében, akik abban nevelkedtek vagy tapasztalatokat gyűjtöttek azzal kapcsolatosan, hogy érdemes a nőknek minden apró jeleit figyelni, egy nő nem kell bolondot csináljon magából, így már az ismerkedés elején megmarad a kölcsönös tisztelet, tolerancia, empátia, stb.
2017. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Tapasztalat. Egy ismerkedésben teljesen tapasztalatlan pasi NEM veszi a női jeleket.


Nem is teheti, mivel születéséből kifolyólag a férfi agy nem úgy alakult ki, hogy természetesen tudja venni a nők nonverbális jeleit.


A bátorság más kérdés már. Én merek lépni, igyekszem nem gyáván viselkedni, de sok pasi van, aki fél a visszautasítástól, így nem teszik.

2017. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Gabonaköröket.
2017. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!