Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért olyan nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért olyan nők kellenek, akiket a smink tart össze?

Figyelt kérdés

Jó párszor láttam már, hogy a férfiak milyen nőkért vannak oda, a legtöbbjük sminkkel összetákolt "műalkotás".

Ők testesítik meg az etalont, a smink nélküli nőket meg rondának titulálják, holott lehet a vödörnyi vakolat mögé bújt nők ezerszer kiábrándítóbban néznek ki.


2016. dec. 20. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Sok férfi van, akinek nem olyan nő kell.
2016. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
A nők miért jönnek össze olyan pasikkal akik nem becsülik meg őket?Én meg azt tapasztaltam sajnos hogy manapság olyanok kellenek a nőknek akik leszarják őket.
2016. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem kifejezetten antipatikus, ha túl sok smink van egy nőn, és azzal sincs bajom, ha egyáltalán nem festi magát. De van több ismerősöm, aki ugyanígy van vele, nem zavarja, ha nincs smink egy nőn.

Nem lehet, hogy te a kigyúrt, "alfa hím" férfiakról beszélsz? Mert nekik általában tényleg ilyen nők kellenek.

2016. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%

De amúgy te honnan tudod, hogy az illetőt a smink tartja össze és nem pedig természetes szépség. Hidd el rengeteg olyan csaj van, aki ha nem használ sminket akkor is ugyanúgy irtó dögös.

[link]

[link]

[link]

Egy csajon az arcvonásait figyelve mindig lehet látni, hogy smink nélkül esetleg egy felmosórongy vagy egy szinte ugyanolyan szépség.

Azon is nevetni szoktam, amikor valaki azzal a kifogással jön, hogy "Ja, persze, hogy szép, mert ki van sminkelve és photoshop így meg úgy."

Meg kéne érteni végre, hogy sokan tényleg természetesen szépek, még ha a sminkre hivatkoznak is. Rengeteg olyan gyönyörű csajt ismerek az ismerőseim között, akik nulla sminket használnak, de olyan letisztult, sima a bőrük, hogy a haverjaim mindig azt mondják: "Persze, tele van vakolattal. Szívesen elvinném az uszodába". Hát...ott sem kell szégyenkezniük.

2016. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
A nőknek miért olyan férfiak kellenek, akik leszarják őket és kiverik a fogukat?
2016. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Azért, mert... Ja, bocs. Maga a kérdésed is egy téves feltevésen alapul. Néhány férfinak bejön, de a többségnek nem.
2016. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Én max megnéznék egy ilyen nőt, és elundorodnék. Nálam a természetesség a nyerő! Bocs! 29f
2016. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

Nem használok sminket, de úgy egyáltalán semmit, és egyáltalán nem tapasztaltam ezt a jelenséget. Nyilván van egy-kettő, aki persze, az olyanokra bukik, akiken látni, hogy gyakorlatilag már maszkot visel, nem sminket, de azoktól a pasiktól, akik erre buknak, ez a háttértudás nélkül sem akarnék semmit (tudod, azok a tipikus neonszínű cipőt viselő, két oldalt borotvált, de egyébként meg zselézett hajú, flegma tekintetű kigyúrt csávók). Egyébként meg, megdöbbentő módon, ez a típusú pasi is kezdeményezett már nálam, pedig ordít rólam, hogy nem vagyok alap esetben az esete. Aki szép, az smink nélkül is szép, most mit csináljak :D Engem még sosem tituláltak rondának, átlagosnak meg főleg nem, pedig ismét, semmi sminket nem viselek.


Szerintem rossz közegben forogsz. Vagy hát nem tudom, a színpadra is erős sminket raknak fel az emberre, hogy a fényviszonyok között érvényesülni tudjanak a hangsúlyos vonások, szórakozóhelyen is lehet, ezért látni több erősen sminkelt nőt, akik egyébként a mindennapokban lehet, hogy nem ennyire durván szépítkezősek, de így mégis csak könnyebb őket észrevenni. Más tippem tényleg nincs.

2016. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez nagyon nem így van. Legalábbis nálam és jónéhány cimborámnál nagyon nem. :)
2016. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mármint melyik bolygón? Mert, hogy itt számomra nem ez a mérvadó, az tuti. :)
2016. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!