Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért olyan nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért olyan nők kellenek, akiket a smink tart össze?

Figyelt kérdés

Jó párszor láttam már, hogy a férfiak milyen nőkért vannak oda, a legtöbbjük sminkkel összetákolt "műalkotás".

Ők testesítik meg az etalont, a smink nélküli nőket meg rondának titulálják, holott lehet a vödörnyi vakolat mögé bújt nők ezerszer kiábrándítóbban néznek ki.


2016. dec. 20. 14:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem kár ebbe a dologba általánosítani. Nem minden pasinak jön be a smink sőtt van aki rettenetesen smink ellenes. Van akinek nincs baja ezzel persze egy bizonyos kereteken belül. A túlzásba vitt sminkelés azért kevés pasinak jön be.

Én személy szerint általában sminkelek viszont nem minden egyes nap. Simán el megyek bárhova smink nélkül is.

Én szeretem ki emelni az amugy nem túl nagy zöld szemeimet hogy kicsit hangsúlyosabbak legyenek. És attól mert sminkelek nem vagyok egy üresfejű flegma p**csa amúgy sem viszem túlzásba. És a legtöbb barátom ismerősöm látott már smink nélkűl is sőt van akinek úgy jobban tetszek ezt minden egoizmus nélkül. A megnyerő egyedi személyiség szerintem mindennél fontosabb, ha van smink ha nincs.

2016. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha a pasik azt írják, hogy az abszolút smink nélküli lányokat szeretik, akkor nagyrészt úgy értik, hogy a "természetes sminket" alkalmazó lányok jönnek be nekik. Akiken ugyanúgy lehet 8 kiló vakolat, csak épp nem vörös rúzst, meg rikító, vagy nagyon sötét szemhéjpúdert használnak, hanem természetes színekkel dolgoznak. Ezekre a lányokra értik, hogy "természetes szépség". Ha ugyanezeket a csajokat látnák VALÓBAN smink nélkül, akkor ők lennének az "átlag alatti" kategória. :)


TUDOM, hogy nem minden pasi így áll hozzá, azt írtam, hogy "nagyrészt". (Mielőtt szét lennék szedve, hogy "de rám ez nem is igaz!!")

2016. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22: A de rám nem igaz mellé beraknám, hogy egy haveromra sem. Maximum néha, alkalmi smink.

Az egész smink mániát a média nyomja a torkotokba, nem a férfiak.

2016. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Értelemszerűen vannak szép számmal, akikre nem igaz, ezzel tisztában vagyok. :D

2016. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: Őket kell választani, ha valakit zavar a dolog! :D
2016. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25

Sikerült, a barátom tökéletesen elfogadja, hogy abszolút nem sminkelek, nincs ezzel gond, nem ilyen indíttatásból írtam, hogy a saját keserűségemet kenjem rá másokra.... csak olyan viccesek a válaszok :D

2016. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!