Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz, ha egy lány soha...

Nagyon gáz, ha egy lány soha nem sminkel? A férfiaknak ez mennyire visszataszító?

Figyelt kérdés

24 leszek nemsokára, és még soha nem sminkeltem, viszont újra és újra elbizonytalanodok, hogy a mai világban ez mennyire elfogadható (pl. randin, irodai munkánál, állásinterjún).

Nincsenek pattanásaim és mitesszereim, viszonylag sima a bőröm, az egyetlen "hibám", hogy nagyon fehér, olykor sápadt a bőröm.

Szóval az ilyesfajta természetes megjelenés ápolatlannak számít? A szemöldökömet szedem, nincs bajuszom, ilyen téren nincs gond.



#smink #smink hiánya
2012. júl. 9. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan nagy gond, ha szép a bőröd. De ha szeretnél egy-egy különleges alkalomkor sminkelni akkor egy kis pirosító(sápadtság ellen)meg egy kis szempillaspirál. :)
2012. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
minek sminkelnél, ha szép vagy? Örülj, hogy kevesebb kemikáliát kell magadra kenni. Alkalomra pont elég akkor a szájfény, spirál, szemceruza.
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nem tudom, mennyire számít szépnek :) Otthon mindig úgy érzem, rendben van, de ha emberek közé megyek, akkor annyi tökéletes lányt látok, hogy kétségbe esek.

Szimplán a pirosító nem néz ki hülyén a bőrön? Vagy nem jön le könnyen?

Tudom, hogy extrém hülyéket tudok kérdezni, de a spiráltól nem törnek könnyen a szempillák? Pl. amikor lemossa az ember. Egyszer volt kifestve a szemem gimiben, és rossz emlék maradt, hogy milyen nehezen jött le a festék.

2012. júl. 9. 13:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű a szempillaspirál és rendes lemosóval szeded le semmi baja nem lesz a szempilládnak és le is jön 2 másodperc alatt. Legalábbis nekem lejön rendesen.
2012. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem gàz abszolut nem,én sem sminkelem magam,bàr még fiatalabb vagyok,és a férfiak szeretik a természetes nöket,söt az igazi férfi jobban szereti a természetest mint a müt:)

Szerintem érték ha nem sminkelsz;)

2012. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ok, köszi :)
2012. júl. 9. 13:57
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha szép a bőrőd meg ilyen akkor nem kell sminkelned,de mondjuk a szempillaspirrál tényleg nagyot dob a külsőn,főként ha szép szemeid vannak (ezzel kihangsúlyozod őket) ha veszel sminklemosót (olaj,krém,vagy vannak ilyen törlőkendők is) akkor nagyon könnyen pár mozdulattal letudod törölni a sminked :)
2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

És milyen spirált tudnátok ajánlani, ami nem is annyira hosszítja a pillákat, hanem inkább színezi és dúsítja? Vagy ilyen nincs?

Szemüveges vagyok, úgyhogy hosszabb szempillákkal könnyen sérülne a lencsém (így is karcos picit).

2012. júl. 9. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Te saját döntésed hogy sminkelsz-e vagy sem. ha Te igy jol érzed magad akkor csak az számit. De az igaz hogy sokat tud dobni egy kevés smink is és csak szebb lesz töle az ember.

Amugy vannak olyan pasik akiknek nem teszik ha egy lány ki van sminkelve.

2012. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz spirálozással bajlódni menj el kozmetikushoz szempillát festetni. Ugy nem lesz hosszabb csak hangsulyosabb és 2-4 hétre le van róla a gond. Havi egyszer szerintem simán belefér kb 600-1000 Ft szalonja válogatja. Nem kell mosogatni mint a spirált. Probáld ki.
2012. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!