Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz, ha egy lány soha...

Nagyon gáz, ha egy lány soha nem sminkel? A férfiaknak ez mennyire visszataszító?

Figyelt kérdés

24 leszek nemsokára, és még soha nem sminkeltem, viszont újra és újra elbizonytalanodok, hogy a mai világban ez mennyire elfogadható (pl. randin, irodai munkánál, állásinterjún).

Nincsenek pattanásaim és mitesszereim, viszonylag sima a bőröm, az egyetlen "hibám", hogy nagyon fehér, olykor sápadt a bőröm.

Szóval az ilyesfajta természetes megjelenés ápolatlannak számít? A szemöldökömet szedem, nincs bajuszom, ilyen téren nincs gond.



#smink #smink hiánya
2012. júl. 9. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkább plusz pont
2012. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egy ízléses (!) sminkkel minden nő szebb...
2012. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd meg a jó szokásodat! :))

Amúgy én is ugyanilyen vagyok, szintén kicsit sápadt, szemöldökömet én is szedem. Néha, ha jön egy pattanás, akkor azt eltüntetem korrektorral, de ennyi az összes smink rajtam. Kicsit úgy vagyok vele, hogy ma már mindenki sminkel, én meg csak azért se.. Pedig már nem vagyok kamasz, 22 múltam. De én így érzem jól magam.

2012. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Max Factor 2000 calorie :) Fél évig elég, és lejön sima szappannal is, arcmosással egybekötve.
2012. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Maybelinne Volum Express Colossal spirált használok,szerintem ennyi smink bőven elég.Bár ha szép sötét pilláid vannak,erre sincs szükség :)
2012. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!