Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért olyan nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért olyan nők kellenek, akiket a smink tart össze?

Figyelt kérdés

Jó párszor láttam már, hogy a férfiak milyen nőkért vannak oda, a legtöbbjük sminkkel összetákolt "műalkotás".

Ők testesítik meg az etalont, a smink nélküli nőket meg rondának titulálják, holott lehet a vödörnyi vakolat mögé bújt nők ezerszer kiábrándítóbban néznek ki.


2016. dec. 20. 14:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%
Ezt honnan veszed :D? szerinted honnan ered az a mondás ,,Első randin úszni vigyed a lányt" én elítélem sminket. Elsőnek azért mert férfit szò szerint àtverik. A màsik a nőknek túlsàgosan megnő az önbizalma.
2016. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát én pont hogy az ellenkezőjét tapasztaltam, nem tudom te hol élsz, vagy honnan vetted a példát.
2016. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is marhaság. Biztos van olyan pasi, akinek ez jön be, meg a szolibarna bőr, a póthaj, és a szilikonmell, de a többség nem erre indul rá.


Én is csak elvétve sminkelek, ha olyan helyre megyek, ahová "illik", tehát pont úgy nézek ki reggel is, mint este. Azt se mondhatom, hogy különlegesen szép vagyok, vagy hamvas porcelánbőröm van kiló vakolat nélkül is. :)

Mégis szokott akadni olyan, akinek így is bejövök. Akinek a kiló vakolat műalkotások kellenek, az valószínűleg rám se fog nézni, de én se őt keresem. :D

Náluk már ott kiestem a rostán, hogy öltözni se úgy szoktam, mint az "instamodellek": lapos talpú, kényelmes cipő, kényelmes ruházat, és nem dobom ki mindenem a kirakatba.

2016. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 mikeXxX ***** válasza:
ÓÓó elnézést kérek hogy igényeim vannak ! Neked miért kell egy izmos férfi ? Mert az tetszik ennyire egyszerű de azért egyik oldalról sem általánosítanék kinek mi tetszik lehet neked a kövér férfiak !
2016. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A belinkelt képeken lévő természetes szépségeken van smink, az utolsón látni a legjobban a pirosítót, de halványrózsaszín ajkakkal sem születik kreol bőrű lány..


Én is ismerek természetesen hibátlan bőrű lányt, de borzasztó ritka.


Én azt veszem észre, hogy nem érdekli a férfiakat a smink, csak akkor, ha valaki túlzásba viszi. De ha túl sok van valamiből, minden zavarja őket.


Amúgy a ritka dolgokra mindenki büszke. A természetes szépség ritka. A szépség akárhogy is ritka. Sminknélküli pedig akárki lehet. Remélem látod a piramist.

2016. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
7%
A nőknek miért olyan férfiak kellenek,aki veri agyba főbe nőt és többször megcsalja?
2016. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A belinkelt 3 natúr lányról:

Mindegyik profi fotó utómunkával.

2: A szemén van smink + erősen megszaladt a Photoshop ami bőrét illeti.

3: Komplett, teljes smink.


Itt vannak natúr, feljavítatlan fotók: [link]


A kérdésre:

Én szoktam sminkelni, néha erősebben is, de sokszor sehogy. Tehát a párom éppen eleget látja a natúr arcomat is. Szerinted a sminkelős lányok 0-24 sminkben vannak? :)

2016. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
# 11-es vagy. Köszönöm az agyonmázolt ribizliktől az indokolatlan lepontozást, ez titeket minősít ;)
2016. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok sem agyonmázolt, sem "ribizli" (annyira gáz szó ez :D), mégis lepontoztalak. Alig írtál, de még az a kevés is csöpög a rosszindulattól, szánalmas benyomást keltesz. Téged minősít az a 0%.


A többi srácot, akik normálisan leírták, hogy nem tetszenek nekik a túl sok sminket viselő nők, felpontoztam mind.

2016. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értem ezt az erőlködést. Most azt akarjátok bebizonyítani, hogy smink használata nélkül nem is létezik szép lány? Ezekkel a sminkel és photoshoppal kapcsolatos érveléseitekkel csak magatokat alacsonyítjátok le. Vagy néhány embernek ennyire savanyú a szőlő, hogy van azért jó pár természetes szép csaj és velünk akarjátok elhitetni, hogy a fehér is fekete? Ha az általam linkelt csajok alaposan megmosnák és letisztítanák az arcukat, akkor is ilyen dögösek lennének ezen nincs mit szépíteni és ez ugyanez elmondható sok-sok tucat csajról is a való életben.
2016. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!