Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek kellenek a férfiaknak, hogy merjenek lépni?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszélgetésig már el jutott a dolog, de randira hívásig még nem.

Milyen jeleket kell adni, hogy felbátorodjatok?


2017. nov. 4. 07:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
Villantást!
2017. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
2017. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
2017. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

"születéséből kifolyólag a férfi agy nem úgy alakult ki, hogy természetesen tudja venni a nők nonverbális jeleit. "

forrást! :D


szerintem átestünk a ló túloldalára. az még hagyján, hogy a férfi nem kezdeményez, de hogy ilyen filozófiákat körít hozzá, amivel bebizonyítja, hogy a nőnek kell kezdeményezni, lol.


én szeretem érezni az érdeklődést, jó érzés, ha elhív valahova, aki engem is érdekel.

2017. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

A nők által adott "egyértelmű" jeleket a férfiak 99%-a nem látja.


Innentől az esetek nagy részében teljesen vakon próbálkozik be az ember.


Aki szerencsés, akinek sok esetben dobott sikert az élet, az bátran próbálkozik továbbra is, aki túl sokszor hallgatta meg, hogy "miért próbálkozik minden férfi nálam, én csak kedves vagyok", meg "legyünk barátok", az meg egy idő után visszavesz.


Nem feltétlen gyávaságból, egyszerűen ha 99%-ban koppansz (pedig láttál "jeleket"), akkor levonod a következtetést, hogy azok amiket jeleknek hiszel nem is azok, és legközelebb már nem figyelsz rájuk, hiszen az előző 5 próbálkozásnál is félreértetted.

2017. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Ennél egyértelműbb nincs:


[link]

2017. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha utalsz rá,hogy van egy film,amit szeretnél megnézni,de nincs kivel menned,az elég konkrét.Vagy ha elhívod magaddal egy baráti bulizásra meginni pár italt.Ezekben nincs semmi eget rengető,és ha tetszel neki,kapni fog az alkalmon.
2017. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem fogok szívességet tenni azzal, hogy elhívok egy gyáva nőt. Az ilyen maradjon csak egyedül, amíg nem képes kezdeményezni.
2017. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nézz sokat a szemébe, közben gondolj arra ahogy letépi rólad a ruhát, ettől majd kitágul a pupillád. Játszadozz a hajaddal, simítsd hátra, hogy szabaddá váljon a nyakad (ez amolyan behodoló gesztus, itt vagyok, tiéd vagyok!), néha érintsd meg, például nevetés közben a karját. Beszéd közben teljes testtel fordulj felé, és SOHA ne tedd keresztbe a karjaid, mert az védekező jel.
2017. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ :)


Én értem azt is akik azt írják, hogy a mai világban már nyugodtan kezdeményezhet egy nő is, de én nagyon szeretném ezt a lehetőséget neki meghagyni. Attól is félek, hogy elijeszteném. Nemtudom, hogy neki csak szórakozós a flörtölés az egész vagy mi a helyzet.

2017. nov. 4. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!